Mediju pārveidotāji DMC-F20SC-BXD

D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module

Ražotājs:D-Link Kods:DMC-F20SC-BXD Kataloga numurs:670619
D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
31.40 €
daudzums:

Preču cena ir norādīta ar iekļautu PVN 21%. Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 24.09.2018

Atlikums noliktavā: 4
Piegādes laiks no / līdz darbadienām: 1-3

Piegādes laiks norādīts no noliktavas uz emoda.lv Rīgas noliktavu vai Rīgas filiālēm.

Pasūtot preces ar piegādi uz mājām vai pakomātiem Latvijā jāpieskaita 1 darba dienu.

Pasūtot preces uz mūsu filiālēm ārpus Rīgas piegādes laiks palielināsies no 2 līdz 5 darba dienām, bet tur jūs varat maksāt skaidrā naudā.

Preces apraksts
Warranty24 month(s)
Producer product nameDMC-F20SC-BXD
Product typeFast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
Net weight0.30 kg
Gross weight0.36 kg
Preces no saistītas ar šo preci grupas Mediju pārveidotāji
NET MEDIA CONVERTER 20KM/FX-TX MC111CS TP-LINK
27.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter
17.83 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
70.70 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module
30.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
70.70 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
157.70 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter
142.30 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird 19'' Rack-mount chassis (3U), black
79.80 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird 19'' Rack-mount chassis (2U), black
66.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Preces parametri
Nav datu
Uzdot jautājumu
*Jūsu vārds:
*Jūsu e-pasts:
Jūsu telefons:
*Jūsu jautājums:
Visas preces