D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter ModuleD-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module

D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module

Numurs:670619
Kods:DMC-F20SC-BXD
Grupa:Datortehnika » Tīkla produkti » Mediju pārveidotāji
Ražotājs:D-Link
NOLIKTAVA ATLIKUMS Veinība CENA1 Ielikt grozā
» Piegādes laiks no 1 līdz 3 darba dienām 5 Gab. 31.30 EUR
1 Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
  Cenā nav iekļauta piegādes maksa.
  Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 22.07.2018

Informācija par produktu
Produkta parametri (0)
Uzdot jautājumu
Autorizācija
Garantija24 mēnesis(i)
Producer product nameDMC-F20SC-BXD
Produkta veidsFast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
Neto svars0.30 kg
Bruto svars0.36 kg
Visas preces