Logilink WZ0044 Multitool
5.37 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Gembird crimping cutting tool T-501
5.64 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird Digital network cable RJ45/RJ11 tester
56.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DigitalBox TOOL.BOX cable stripper with the cutting blade
6.92 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird crimping cutting tool RG59, Belden 8279, fiber optical T-301A
11.81 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Logilink Cable Tester with Remote Unit
10.08 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
DigitalBox TOOL.BOX 6.3mm bits set with handle
12.13 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Fluke Networks IDEAL Networks Cable Testing VDV II Plus
337.90 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Gembird universal modular crimping tool RJ45/RJ12/RJ11
9.15 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Equip insertion tool for LSA connection
7.39 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Gembird Screwdriver with Precision bit set, 32 pcs
9.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Extender VGA up to 300m over Cat.5e UTP, 1920x1200p WUXGA, with audio (SET)
80.90 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Fluke Networks IntelliTonePro 200 Toner i Probe kit
268.30 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Extender VGA up to 300m over Cat.5e UTP, FHD, remote unit for DS-53420, DS-53440
60.40 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
DIGITUS Stripping tool for data cable
6.02 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
MikroTik S+DA0003 SFP+ direct attach cable, 3 m
26.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
DigitalBox TOOL.BOX 74el. bit set krone/110
21.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Network- and communication cable tester, RJ45 and BNC
42.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Multi modular crimping tool, solid metal
14.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Gembird HDMI cable tester
30.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Equip professional network tool case w. network tools
97.40 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Gembird Precision bit set, 108 pcs
10.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, SM 20000 m
20.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
LSA punch tool
7.07 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Digitus PC ATX power supply tester
29.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
MikroTik S+DA0001 SFP+ direct attach cable, 1 m
25.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Modular crimping tool
7.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
DigitalBox TOOL.BOX multi-modular crimp tool RJ45/RJ11/RJ12 8p/6p/4p
6.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Modular crimping tool
9.26 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Logilink Crimping tool for RJ45 with cutter metal
4.71 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
DIGITUS® Network Tool Set
18.77 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Visas preces