Tīkla produkti

Ubiquiti UniFi Access Point 2.4 GHz, 802.11b/g/n, 300 Mbps, 20 dBm
Cena
55.70 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Ubiquiti Networks Ubiquiti UniFi UAP AC Mesh 802.11AC Indoor/Outdoor Access Point, 24V/802.3af PoE
Cena
86.20 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Netis Router WIFI G/N300 + LAN x4, Antena 5 dBi
Max ātrums- Līdz 300 Mbps
Band mode- Single Band (2.4 GHz)
3G- Nav
4G- Nav
Cena
15.11 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
WRL ACC ANTENNA 2.4GHZ 8DBI/INDOOR TL-ANT2408CL TP-LINK
Cena
5.90 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
NET CARD PCIE 1GB/TG-3468 TP-LINK
Cena
10.29 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
NET SWITCH 8PORT 10/100M/TL-SF1008D TP-LINK
Cena
10.05 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TP-LINK WRL RANGE EXTENDER 300MBPS/TL-WA850RE TP-LINK
Cena
15.36 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Asus RP-AC55 Dual band Wireless AC1200 GbE LAN
Cena
83.70 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netgear Adapter A6100-100PES
Cena
28.20 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
ZYXEL GS1100-16 16 port Gigabit
Cena
70.30 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
Cena
70.50 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
I/O HUB USB-C 4PORT OILA/21320 TRUST
Cena
8.49 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Cisco Systems Cisco RV215W Wireless N VPN Firewall
Band mode- Single Band (2.4 GHz)
3G- Ir
4G- Nav
Cena
102.20 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Cisco SG500-28 24x10/100/1000, 4xGig(2x5G SFP) Stackable Managed Switch
Cena
696.30 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
RouterBOARD 3011UiAS-RM with 1U rackmount case (EU)
Cena
141.70 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
NET SWITCH 16PORT 1000M POE/PFS4218-16ET-190 DAHUA
Cena
194.20 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), Single-Mode, 1310nm, 10km
Cena
28.10 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Logilink Isolation and cutting tool for patchcable
Cena
3.32 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
D-Link 28-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports
Cena
163.10 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link Switch DGS-1008D Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, Power supply type Single
Cena
23.40 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Netgear WAC510-10000S Wi-Fi, 802.11a/b/g/ac, 2.4 and 5 GHz, 1.2 Gbit/s, 300 + 867 Mbit/s, Power over Ethernet (PoE)
Cena
113.30 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
D-Link DSR-250N Ethernet LAN (RJ-45) ports 10, 1000 Mbit/s, Warranty 24 month(s)
Max ātrums- Līdz 150 Mbps
Band mode- Single Band (2.4 GHz)
3G- Nav
4G- Nav
Cena
204.00 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
D-Link 24-port Fast Ethernet PoE/PoE+ Smart Switch
Cena
255.70 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
NET SWITCH 24PORT 1000M 4 SFP/L2 T2600G-28MPS TP-LINK
Cena
359.90 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Delock Delock HDMI 3 - 1 Switch bidirectional
Cena
29.80 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
USB-N10 Nano N150, USB 2.0 card
Cena
16.88 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ZYXEL Firewall Appliance USG110
Cena
873.70 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Asus Router RT-AC1200G+ 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, 2.4GHz/5GHz, Wi-Fi standards 802.11ac, 300+867 Mbit/s, Antenna type External, Antennas quantity 4, USB ports quantity 1
Max ātrums- Līdz 1200 Mbps
Band mode- Dual Band (2.4 un 5 GHz)
3G- Ir
4G- Ir
Cena
69.10 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
EDNET Hub 10-port USB 2.0 HighSpeed, Power Supply, black
Cena
20.90 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit PoE (max.85W) Smart Switch incl. 4 Combo
Cena
347.40 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Netgear Switch FS108 Unmanaged, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 8, Power supply type External
Cena
25.40 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
Cena
82.20 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
ExtraLink EXTRALINK 1 Port Passive PoE Injector / Adapter 10/100Mbps 12v~48v DC
Cena
5.09 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TP-LINK AC750 Dual Band Wireless Wall
Cena
30.40 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Splitter HDMI 8-port, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP 2.2
Cena
120.90 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Digitus PC ATX power supply tester
Cena
29.40 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
EDNET EDNET 6-way Power Strip with 2 USB Ports
Cena
17.59 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Access Point | UBIQUITI | 867 Mbps | IEEE 802.11a | IEEE 802.11b | IEEE 802.11g | IEEE 802.11n | IEEE 802.11ac | 2xRJ45 | UAP-AC-IW
Cena
86.20 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ZYXEL NBG-418Nv2 WLAN N300 Home Router
Cena
22.70 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
Cena
25.40 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
CPUX6C 1700/8.25M S3647 BX/BRONZE 3104 BX806733104 IN
Cena
226.80 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
SERVER RAID CONTROLLER/RS3SC008 928223 INTEL
Cena
650.90 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
SERVER ACC HDD TRAY HOT-SWAP/MCP-220-00043-0N SUPERMICRO
Cena
16.31 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
WRL ADAPTER 150MBPS USB/USB-N10 NANO ASUS
Cena
8.63 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
SERVER ACC CABLE KIT OCULINK/A2U8PSWCXCXK1 958268 INTEL
Cena
136.70 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
NET CAMERA ACC POE MIDSPAN 1P/T8120 5026-202 AXIS
Cena
56.80 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
TP-LINK AC1300 PCI Express Adapter
Cena
43.00 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ZYXEL ES-105A V3 5-Port Desktop Switch
Cena
12.14 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netgear EX8000-100EUS AC3000 Tri-band desktop Extender Netgear Tri-Band WiFi range Extender EX8000-100EUS Wi-Fi, 2,4+5+5 GHz
Cena
179.30 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Asus Router RT-AC53 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 2, 2.4GHz/5GHz, Wi-Fi standards 802.11ac, 300+433 Mbit/s, Antenna type External, Antennas quantity 3
Max ātrums- Līdz 5300 Mbps
Band mode- Dual Band (2.4 un 5 GHz)
3G- Ir
4G- Ir
Cena
42.30 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
DGS-1510-52 Swit 48xGbit + 2xSFP + 2xSFP+
Cena
435.50 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Asus Router RT-N66W 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, 2.4GHz/5GHz, Wi-Fi standards 802.11n, 450+450 Mbit/s, Antenna type External, Antennas quantity 3, USB ports quantity 2
Max ātrums- Līdz 900 Mbps
Band mode- Dual Band (2.4 un 5 GHz)
3G- Ir
4G- Ir
Cena
83.70 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
NET SWITCH 48PORT 1000M 4 SFP/T1600G-52TS TP-LINK
Cena
308.60 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Asus Repeater RP-AC68U 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, 2.4GHz/5GHz, Wi-Fi standards 802.11ac, 600+1300 Mbit/s, Antenna type Internal, Antennas quantity 4
Band mode- Dual Band
3G- -
4G- -
Cena
130.70 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Cena
69.10 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Netgear Netgear AC1900 WiFi Router 802.11ac Dual Band Gigabit (R6800)
Max ātrums- Līdz 1300 Mbps
Band mode- Dual Band (2.4 un 5 GHz)
3G- Nav
4G- Nav
Cena
120.00 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Asus RT-AC5300 Tri-band Gigabit Router, 802.11ac, 2167 Mbps + 2167 Mbps (2X5GHz)
Max ātrums- Līdz 5300 Mbps
Band mode- Dual Band (2.4 un 5 GHz)
3G- Ir
4G- Ir
Cena
431.10 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Edimax EU-4306 USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter
Cena
16.59 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Asus Router RT-N11P 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, 2.4GHz, Wi-Fi standards 802.11n, 300 Mbit/s, Antenna type External, Antennas quantity 2
Max ātrums- Līdz 300 Mbps
Band mode- Single Band (2.4 GHz)
3G- Nav
4G- Nav
Cena
17.92 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
D-Link Wireless N Wireless Access Point
Cena
31.50 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Tenda 3G185 MiFi Mobile Router HSPA+3G with 2000mAh Battery
Cena
40.10 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Visas preces