Tīkla produkti

Asus RP-AC55 Dual band Wireless AC1200 GbE LAN
Cena
83.70 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netgear Adapter A6100-100PES
Cena
28.20 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
ZYXEL GS1100-16 16 port Gigabit
Cena
70.30 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
Cena
70.50 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
I/O HUB USB-C 4PORT OILA/21320 TRUST
Cena
8.49 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Cisco Systems Cisco RV215W Wireless N VPN Firewall
Band mode- Single Band (2.4 GHz)
3G- Ir
4G- Nav
Cena
102.20 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Cisco SG500-28 24x10/100/1000, 4xGig(2x5G SFP) Stackable Managed Switch
Cena
696.30 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
RouterBOARD 3011UiAS-RM with 1U rackmount case (EU)
Cena
141.70 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
NET SWITCH 16PORT 1000M POE/PFS4218-16ET-190 DAHUA
Cena
194.20 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), Single-Mode, 1310nm, 10km
Cena
28.10 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Logilink Isolation and cutting tool for patchcable
Cena
3.32 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
D-Link 28-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports
Cena
163.10 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link Switch DGS-1008D Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, Power supply type Single
Cena
23.40 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Netgear WAC510-10000S Wi-Fi, 802.11a/b/g/ac, 2.4 and 5 GHz, 1.2 Gbit/s, 300 + 867 Mbit/s, Power over Ethernet (PoE)
Cena
113.30 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
D-Link DSR-250N Ethernet LAN (RJ-45) ports 10, 1000 Mbit/s, Warranty 24 month(s)
Max ātrums- Līdz 150 Mbps
Band mode- Single Band (2.4 GHz)
3G- Nav
4G- Nav
Cena
204.00 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
D-Link 24-port Fast Ethernet PoE/PoE+ Smart Switch
Cena
255.70 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
NET SWITCH 24PORT 1000M 4 SFP/L2 T2600G-28MPS TP-LINK
Cena
359.90 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Delock Delock HDMI 3 - 1 Switch bidirectional
Cena
29.80 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
USB-N10 Nano N150, USB 2.0 card
Cena
16.88 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ZYXEL Firewall Appliance USG110
Cena
873.70 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Asus Router RT-AC1200G+ 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, 2.4GHz/5GHz, Wi-Fi standards 802.11ac, 300+867 Mbit/s, Antenna type External, Antennas quantity 4, USB ports quantity 1
Max ātrums- Līdz 1200 Mbps
Band mode- Dual Band (2.4 un 5 GHz)
3G- Ir
4G- Ir
Cena
69.10 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
EDNET Hub 10-port USB 2.0 HighSpeed, Power Supply, black
Cena
20.90 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit PoE (max.85W) Smart Switch incl. 4 Combo
Cena
347.40 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Netgear Switch FS108 Unmanaged, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 8, Power supply type External
Cena
25.40 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
Cena
82.20 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
ExtraLink EXTRALINK 1 Port Passive PoE Injector / Adapter 10/100Mbps 12v~48v DC
Cena
5.09 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TP-LINK AC750 Dual Band Wireless Wall
Cena
30.40 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Splitter HDMI 8-port, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP 2.2
Cena
120.90 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
DIGITUS DIGITUS Splitter DisplyPort to DisplayPort 2-port, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP
Cena
60.90 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Edimax 8x 10/100/1000Mbps PoE+ Switch, 802.3at/af, 150W budget (30W/port)
Cena
147.60 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Visas preces