Tīkla produkti

NET SWITCH 8PORT 1000M/POE TL-SG108PE TP-LINK
Cena
60.00 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
HPE 1405 5G v3 Switch
Cena
28.70 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Asus DSL-AC52U Dualband Wireless VDSL2/ADSL Modem AC750 Router, Annex A&B
Max ātrums- Līdz 750 Mbps
Band mode- Dual Band (2.4 un 5 GHz)
3G- Nav
4G- Nav
Cena
131.80 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
NET MEDIA CONVERTER 20KM/FX-TX MC111CS TP-LINK
Cena
27.50 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Asus Router RT-N12plus 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, 2.4GHz, Wi-Fi standards 802.11n, 300 Mbit/s, Antenna type External, Antennas quantity 2
Max ātrums- Līdz 300 Mbps
Band mode- Single Band (2.4 GHz)
3G- Nav
4G- Nav
Cena
19.91 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Asus Repeater RP-AC68U 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, 2.4GHz/5GHz, Wi-Fi standards 802.11ac, 600+1300 Mbit/s, Antenna type Internal, Antennas quantity 4
Band mode- Dual Band
3G- -
4G- -
Cena
137.80 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
D-Link DES-1100-24 Managed, 1 MB, 4.8 Gbit/s, No, 10/100BASE-TX, 24 ports
Cena
61.20 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link AC1900 WiFi Gigabit Router
Max ātrums- Līdz 1900 Mbps
Band mode- Dual Band (2.4 un 5 GHz)
3G- Nav
4G- Nav
Cena
87.40 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Asus RT-AC87U Wireless AC2400 Dual-band Gigabit Router BLACK
Max ātrums- Līdz 1734 Mbps
Band mode- Dual Band (2.4 un 5 GHz)
3G- Ir
4G- Ir
Cena
160.80 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Edimax OAP1750 3 x 3 AC Dual-Band Outdoor PoE Access Point
Cena
642.90 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Tenda Tenda AC15 Smart Dual-Band Gigabit WiFi Router 1900Mbps
3G- Nav
4G- Nav
Cena
93.10 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
NET SWITCH 16PORT 10/100M/TL-SF1016D TP-LINK
Cena
21.40 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
NET SWITCH 8PORT 10/100/1000M/POE TL-SG1008PE TP-LINK
Cena
140.00 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Edimax EW-7711UAn V2 N150 Wi-Fi High-Gain USB Adapter
Cena
13.89 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Edimax Technology Edimax APC 500 Wireless Acess Point Pro series Controller
Cena
317.00 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter
Cena
17.83 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
TP-LINK 7 ports USB 3.0 Hub 2 Charing P
Cena
35.60 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
HPE IMC UAM SW Mod Add 50-user E-LTU
Cena
781.20 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Cisco SF110D-08 8-Port 10/100 Desktop Switch
Cena
37.40 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Edimax EW-7811Un N150 WI-FI Nano USB adapter
Cena
7.66 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Ubiquiti EdgeRouter X, 5-Port
Cena
46.60 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Network Solutions Intellinet Media converter 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km 1310nm
Cena
42.90 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
NET SWITCH 16PORT 10/100M/TL-SF1016DS TP-LINK
Cena
28.20 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Repeater HDMI up to 35m, 1920x1080p FHD 3D, HDCP
Cena
28.30 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
NET SWITCH 16PORT 1000M/8P POE+ TL-SG1016PE TP-LINK
Cena
152.40 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
D-Link 24-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH
Cena
68.50 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Dell Networking Switch X1018 Managed L2+, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 18, SFP ports quantity 2, Power supply type Single
Cena
244.20 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
D-Link Wireless N 150 High Gain USB Adapter
Cena
19.04 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Visas preces