1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

Ražotājs:TP-LINK Kods:TL-SM321A Kataloga numurs:970469
Nav datu
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
29.90 €
daudzums:

Preču cena ir norādīta ar iekļautu PVN 21%. Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 11.12.2019

Atlikums noliktavā: 5+
Piegādes laiks no / līdz darbadienām: 2-4

Piegādes laiks norādīts no noliktavas uz emoda.lv Rīgas noliktavu vai Rīgas filiālēm.

Pasūtot preces ar piegādi uz mājām vai pakomātiem Latvijā jāpieskaita 1 darba dienu.

Pasūtot preces uz mūsu filiālēm ārpus Rīgas piegādes laiks palielināsies no 2 līdz 5 darba dienām, bet tur jūs varat maksāt skaidrā naudā.

Preces apraksts
Original part numberTL-SM321A
Product nameTP-Link TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
ProducerTP-Link
Class of productSwitch accessories
Used in:MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351
Preces no saistītas ar šo preci grupas Citi tīkla produkti
D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseSX Transceiver
48.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module
149.40 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet ADSL modem splitter adapter
3.07 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m
27.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), Single-Mode, 1310nm, 10km
25.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
20.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
UBIQUITI NET CONTROLLER CLOUD KEY/UNIFI UC-CK UBIQUITI
74.50 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver
207.40 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Edimax APC 500 Wireless Acess Point Pro series Controller
330.10 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Preces parametri
Nav datu
Uzdot jautājumu
*Jūsu vārds:
*Jūsu e-pasts:
Jūsu telefons:
*Jūsu jautājums:
Jūsu skatītās preces
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
29.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Visas preces