Mikrotik mUPS Gigabit PoE injector with battery backup capability 12-28 V
29.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
LOGILINK- Patch Panel 19''-mounting Cat.6A STP 24 ports, grey
63.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
AP OC200 Omada Cloud 100 AP
73.90 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK- 19'' Ventilated Blank Panel 1U, black
3.98 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, SM 20000 m
20.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
LOGILINK- 19'' Solid Blank Panel 4U, black
7.98 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK- Patch Panel 19''-mounting Cat.6 STP 24 ports, grey
42.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
LOGILINK- 19'' Ventilated Blank Panel 2U, black
5.62 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
MikroTik 10G SFP+ transceiver with a LC connector S+31DLC10D
119.20 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
LOGILINK- 19'' Solid Blank Panel 1U, grey
3.73 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK- T-Adapter RJ45 plug->2 x RJ45 jack 1:1 port doppler
4.16 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK- CAT6 Patch Panel 19'' 24-Port unshielded, RAL 9005
31.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK- Patch Panel Desktop Cat.6A STP 12 ports, grey
32.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
LOGILINK- T-Adapter RJ45 plug->2 x RJ45 jack 10/100BaseT - ISDN
4.31 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK- 19'' Covered Cable Organizer 1U, black
9.48 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
AC500 controller 500 Wireless AP
150.40 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK- Mounting Set M6, 20pcs
5.71 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Ubiquiti UniFi Security Gateway Pro, Enterprise Gateway Router with Gigabit Ethernet
266.70 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK- 19'' Cable Management Bar 1U with 5 turnable plastic brackets, grey
7.41 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
LOGILINK- Mounting Set M6, 50pcs
9.99 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Visas preces