Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
113.80 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseSX Transceiver
48.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ 10GbE copper module for Mikrotik up to 200m
61.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK- T-Adapter RJ45 plug->2 x RJ45 jack 10/100BaseT - ISDN
3.49 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
21.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Edimax APC 500 Wireless Acess Point Pro series Controller
323.60 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC), Single-Mode, 1310nm, 20 km
29.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m
47.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit
35.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
ZYXEL SFP-SX-D
80.00 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK- 19'' Ventilated Blank Panel 2U, black
4.82 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module
149.40 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
MikroTik 10G SFP+ transceiver with a LC connector S+31DLC10D
119.80 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
54.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Modul Mini GBIC SFP LC Single Mode 20km
36.00 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
MikroTik 1.25G RJ45 SFP copper module S-RJ01 100 m
24.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), Single-Mode, 1310nm, 10km
25.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
AC500 controller 500 Wireless AP
152.20 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
LOGILINK- 19'' Ventilated Blank Panel 1U, black
3.15 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Module SFP-SX-MM D (LC) 91-010-204001B
80.60 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseLX Transceiver
69.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m
29.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
MikroTik S+2332LC10D Bidirectional Single Mode SFP+ 10GbE module kit up to 10km
328.30 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
LOGILINK- T-Adapter RJ45 plug->2 x RJ45 jack 1:1 port doppler
3.32 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
33.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik 10G SFP+ transceiver with a 850nm LC connector S+85DLC03D 300 m
48.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
23.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik
28.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
23.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MiniGBIC Module TL-SM311LS (10km)
19.38 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D 550 m
15.77 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) Single-Mode WDM 1310/1550nm
32.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Visas preces