Hama Agent RemoteControl Holder Black
10.36 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird LED Light Strip With Movement Sensor 1.2m
10.36 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
NET CAMERA ACC SKIN COVER/P39-R 5505-991 AXIS
15.25 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Kingston Flashdrive 64GB DT microDuo USB 3.0 micro&USB OTG
Kapacitāte- 64
Pieslēgvieta- MicroUSB USB 3.0
15.66 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Hama PP-245 DCF Radio Clock Black
16.47 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MiniGBIC Module TL-SM311LS (10km)
16.61 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MiniGBIC Module TL-SM311LM (550m)
16.61 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Mikrotik 24HPOW High power 24V 1.6A power supply + power plug
16.91 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack
18.79 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack
18.82 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link DEM-220T SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1550/1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m
19.18 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseLX Transceiver
20.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, SM 20000 m
20.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Hama Plus Charge Projection Alarm clock
21.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link DEM-330R/DD SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 10000 m
22.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
MikroTik S-RJ01 SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +85C
25.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC (Single-Mode) 1310/1550nm BiDi 3km - Pair
27.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link DEM-CB100S SFP+, Copper, Direct Attach Cable, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Maximum transfer distance 1 m, -40 to +85C
31.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
MikroTik SXTsq Lite2 10 dBi
34.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
DN-81101
38.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
DN-81001
38.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
127607 Balts tīkla sadalītājs
38.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS CAT 5e, Class D, RJ45 Modular Coupler
38.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3960 DAHUA
38.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
DN-81000-01 Optiskā škiedra 850nm 1250Mbit
38.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DN-81000-02 Optiskā škiedra 850nm 1250Mbit
38.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Cat.5e RJ45 Modular Splitter
40.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ADSL-Splitter
40.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
AT-OSPLX10 1310nm SFP+ tīkla raiduz
41.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 300m - 2-Pack
44.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
WRL CPE OUTDOOR 300MBPS/CPE210 TP-LINK
3G- -
4G- -
46.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Visas preces