Hama Agent RemoteControl Holder Black
9.83 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird LED Light Strip With Movement Sensor 1.2m
9.83 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
NET ACC PSU 24V 0.8A/18POW MIKROTIK
10.63 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
NET ACC SURGE PROTECTOR/ETH-SP-G2 UBIQUITI
13.15 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
NET CAMERA ACC SKIN COVER/P39-R 5505-991 AXIS
14.76 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Hama PP-245 DCF Radio Clock Black
16.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
16.14 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MiniGBIC Module TL-SM311LS (10km)
16.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MiniGBIC Module TL-SM311LM (550m)
16.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Mikrotik 24HPOW High power 24V 1.6A power supply + power plug
17.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack
18.96 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link DEM-220T SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1550/1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m
19.18 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseLX Transceiver
20.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, SM 20000 m
20.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Hama Plus Charge Projection Alarm clock
20.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link DEM-330R/DD SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 10000 m
22.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
MikroTik S-RJ01 SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +85C
25.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik SXTsq Lite2 10 dBi
34.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Mikrotik 48V2A96W 48V 2A 96W Power Adapter + Power plug
35.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TP-LINK AC50 Wireless Controller Manage
36.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3960 DAHUA
37.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m
50.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseSX Transceiver
51.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik 10G RJ45 SFP+ copper module S+RJ10 200 m
54.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3970 DAHUA
55.00 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
NETGEAR SFP+ 1m-Direct-Attach-Cable
62.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
UBIQUITI NET CONTROLLER CLOUD KEY/UNIFI UC-CK UBIQUITI
76.80 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Hama 97SLB Digital Photo Frame
78.90 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
NETGEAR SFP+ 3m-Direct-Attach-Cable
92.90 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Ubiquiti CRM Point - Central Managment Airmax
101.30 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
MikroTik S+31DLC10D SFP+, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, -40 to +70C
117.10 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
NETGEAR ProSafe 1000Base-T SFP RJ45 GBIC
180.80 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
#Dell Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m
186.30 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
D-LINK 10GBASE SFP+ transceivers
338.80 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
NETGEAR ProSafe 100Base-FX SFP LC GBIC
339.70 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
CISCO 1000BASE-SX SFP transceiver module
427.50 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
NETGEAR 10 Gigabit SR SFP+ Module
466.80 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
NETGEAR ProSafe 10GBase-LRM SFP+ LC GBIC
467.10 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
NETGEAR 10GBASE-LR Lite SFP+ Transceiver
469.70 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
NETGEAR 10 Gigabit LR SFP+ Module
1113.30 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
NETGEAR ProSafe 10x AXM761 Bulk
2407.50 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
NETGEAR ProSafe 10x AXM762 Bulk
6099.70 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Visas preces