SALE OUT. Edimax EW-7612UAn V2 N300 High-Gain USB Wi-Fi Adapter REFURBISHED USED Edimax
9.69 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
D-Link DEM-330R/DD SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 10000 m
21.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Mikrotik 48V2A96W 48V 2A 96W Power Adapter + Power plug
34.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Mikrotik 24HPOW High power 24V 1.6A power supply + power plug
16.43 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
NET ACC PSU 24V 0.8A/18POW MIKROTIK
9.15 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack
15.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link DEM-311GT/DD SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, 0 to +70C
18.25 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Asus XG-C100F 10G PCIe Network Adapter; SFP+ port for Optical Fiber Transmission and DAC cable 10/100/1000/10000 Mbit/s
140.20 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Gembird LED Light Strip With Movement Sensor 1.2m
8.08 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
NET CAMERA ACC SKIN COVER/P39-R 5505-991 AXIS
13.07 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-T
37.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC)
25.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Ubiquiti UF-RJ45-10G SFP+, Copper, RJ-45, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Maximum transfer distance 30 m, 0 to +70C
68.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
NET CONTROLLER CLOUD KEY GEN2/UNIFI UCK-G2-PLUS UBIQUITI
197.70 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
NET CAMERA ACC AUDIO BRIDGE/C8033 01025-001 AXIS
248.60 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3960 DAHUA
35.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3970 DAHUA
53.70 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
MikroTik S+31DLC10D SFP+, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, -40 to +70C
120.60 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
TP-LINK AC50 Wireless Controller Manage
35.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m
47.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseSX Transceiver
50.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseLX Transceiver
71.30 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
153.90 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack
18.22 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
26.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik SXTsq Lite2 10 dBi
34.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 300m - 2-Pack
40.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Modul Mini GBIC SFP LC Multimode 550m
29.60 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Module SFP-SX-MM D (LC) 91-010-204001B
90.10 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MiniGBIC Module TL-SM311LS (10km)
14.73 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
NET ACC SURGE PROTECTOR/ETH-SP-G2 UBIQUITI
12.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik 10G RJ45 SFP+ copper module S+RJ10 200 m
55.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Visas preces