D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseLX Transceiver
69.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3970 DAHUA
52.90 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseSX Transceiver
48.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
135.20 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Mikrotik mUPS Gigabit PoE injector with battery backup capability 12-28 V
28.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
ZYXEL SFP-SX-D
77.80 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Ubiquiti UF-OLT GPON Optical Line Terminal 4 PON ports and 1 SFP+ port
1056.40 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC), Single-Mode, 1310nm, 20 km
29.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik
28.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
MikroTik SXTsq Lite2 10 dBi
33.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
29.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link DEM-310GT/DD SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, 0 to +70C
19.46 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
UBIQUITI NET CONTROLLER CLOUD KEY/UNIFI UC-CK UBIQUITI
76.10 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
AXC761-10000S Direct Attach Cable 1M SFP+
104.20 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module
149.40 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MiniGBIC Module TL-SM311LM (550m)
15.78 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
HDMI Cat5 Extender 50 m
83.00 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Ubiquiti UF-OLT GPON Optical Line Terminal 8 PON ports and 2 SFP+ ports
3G- -
4G- -
1629.80 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 - UniFi SDN Controller Up to 50 Devices
194.70 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), Single-Mode, 1310nm, 10km
25.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45)
3G- -
4G- -
75.00 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
23.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
TP-LINK AC50 Wireless Controller Manage
34.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, SM 20000 m
19.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver
204.00 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
NET CONTROLLER CLOUD KEY GEN2/UNIFI UCK-G2-PLUS UBIQUITI
208.30 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet ADSL modem splitter adapter
2.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m
47.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
NET ACC TRANSCEIVER SFP+/E10GSFPSR 903239 INTEL
113.40 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
MiniGBIC Module TL-SM311LS (10km)
15.78 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Visas preces