Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver
206.70 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
FUJITSU USB Port Replicator PR09
235.80 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseSX Transceiver
48.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
AC500 controller 500 Wireless AP
133.10 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
23.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MiniGBIC Module TL-SM311LS (10km)
15.65 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird LED Light Strip With Movement Sensor 1.2m
8.01 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
MikroTik S-RJ01 SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +85C
24.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik PL7510Gi PWR-LINE PRO - Power adapter with PWR-LINE 1xRJ45 GbE
51.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), Single-Mode, 1310nm, 10km
25.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3960 DAHUA
35.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
54.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
17.93 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik 10G RJ45 SFP+ copper module S+RJ10 200 m
53.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
NET CAMERA ACC POLE MOUNT/T91B57 01470-001 AXIS
142.50 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Edimax APC 500 Wireless Acess Point Pro series Controller
328.90 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
NET CONTROLLER CLOUD KEY GEN2/UNIFI UCK-G2-PLUS UBIQUITI
195.60 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module
149.40 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik
28.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Ubiquiti CRM Point - Central Managment Airmax
103.90 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
16.45 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
SOFTWARE LIC /SURVEILLANCE/STATION PACK1 DEVICE SYNOLOGY
49.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Edimax USB Type-C to 2.5G Gigabit Ethernet Adapter
48.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
20.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3970 DAHUA
53.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
MiniGBIC Module TL-SM311LM (550m)
15.65 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit
38.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
NET ACC SURGE PROTECTOR/ETH-SP-G2 UBIQUITI
11.42 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Ubiquiti IsoStation M5 100+ Mbps Radio, 14 dBi 45° isolation antenna
100.00 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 - UniFi SDN Controller Up to 50 Devices
197.30 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Visas preces