Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m

Ražotājs:INTELLINET NETWORK SOLUTIONS Kods:507462 Kataloga numurs:1076173
Nav datu
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m
47.70 €
daudzums:

Preču cena ir norādīta ar iekļautu PVN 21%. Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 11.12.2019

Atlikums noliktavā: 3
Piegādes laiks no / līdz darbadienām: 2-4

Piegādes laiks norādīts no noliktavas uz emoda.lv Rīgas noliktavu vai Rīgas filiālēm.

Pasūtot preces ar piegādi uz mājām vai pakomātiem Latvijā jāpieskaita 1 darba dienu.

Pasūtot preces uz mūsu filiālēm ārpus Rīgas piegādes laiks palielināsies no 2 līdz 5 darba dienām, bet tur jūs varat maksāt skaidrā naudā.

Preces apraksts
Original part number507462
Product nameIntellinet transceiver MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m
ProducerIntellinet Network Solutions
Class of productSwitch accessories
TypeSFP+ 10GbE Module SR (LC)
Additional information
  • Fits any Intellinet Gigabit Ethernet switch with SFP module slots
  • Fits any MSA or Cisco compliant SFP port
  • One 10GBase-SR multi-mode Fiber LC duplex port
  • Data transfer rate: 10 Gbps
  • Fiber distance support: up to 300 m
  • Wavelength: 850 nm
  • Compliant with the SFP Multi-Source Agreement (MSA)
  • SFP+ standard form factor
  • Supports digital diagnostics monitoring (DDM)
  • Cisco compatible
Width14 mm
Height12 mm
Length57 mm
More infowww.intellinet-network.com [LINK]
Preces no saistītas ar šo preci grupas Citi tīkla produkti
D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseSX Transceiver
48.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module
149.40 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet ADSL modem splitter adapter
3.07 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m
27.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), Single-Mode, 1310nm, 10km
25.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
20.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
UBIQUITI NET CONTROLLER CLOUD KEY/UNIFI UC-CK UBIQUITI
74.50 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver
207.40 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Edimax APC 500 Wireless Acess Point Pro series Controller
330.10 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Preces parametri
Nav datu
Uzdot jautājumu
*Jūsu vārds:
*Jūsu e-pasts:
Jūsu telefons:
*Jūsu jautājums:
Visas preces