Media Converter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm

Ražotājs:INTELLINET Kods:507158 Kataloga numurs:956199
Nav datu
Media Converter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm
91.50 €
daudzums:

Preču cena ir norādīta ar iekļautu PVN 21%. Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 03.04.2020

Atlikums noliktavā: 1

Pērkot līzingā
ikmēneša maksājums:
Pirmā iemaksa:
Termiņš mēnešos:

Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlēetā līdzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Piegādes laiks no / līdz darbadienām: 5-10

Piegādes laiks norādīts no noliktavas uz emoda.lv Rīgas noliktavu vai Rīgas filiālēm.

Pasūtot preces ar piegādi uz mājām vai pakomātiem Latvijā jāpieskaita 1 darba dienu.

Pasūtot preces uz mūsu filiālēm ārpus Rīgas piegādes laiks palielināsies no 2 līdz 5 darba dienām, bet tur jūs varat maksāt skaidrā naudā.

Preces apraksts
Informācijas nav
LOGILINK - Video Extender HDMI over CAT5 up to 30m
39.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Mini Splitter VGA 2-port, 350MHz 1920x1080p FHD
17.92 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter
21.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
72.60 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module
30.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
72.60 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
MikroTik 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D 550 m
15.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Mini Switch HDMI 2-port, 1920x1080p FHD 3D, HDCP1.3
10.04 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Switch VGA 2-port, 250MHz 1280x1024p SXGA
23.00 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Splitter HDMI 4-port, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP1.3
49.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Preces parametri
Nav datu
Uzdot jautājumu
*Jūsu vārds:
*Jūsu e-pasts:
Jūsu telefons:
*Jūsu jautājums:
Visas preces