NET ACC TRANSCEIVER SFP+/E10GSFPSR 903239 INTEL

Ražotājs:INTEL Kods:E10GSFPSR903239 Kataloga numurs:1019332
Nav datu
NET ACC TRANSCEIVER SFP+/E10GSFPSR 903239 INTEL
Produkts vairs nav pieejāms
Preces apraksts

Intel Ethernet SFP+ SR Optics.
• Hot-pluggable SFP+ footprint 
• Supports rate selectable 1.25 Gb/s or 9.95 to 10.3 Gb/s bit rates 
• Power dissipation • RoHS-6 compliant (lead-free) 
• Commercial temperature range 0 °C to 70 °C 
• Single 3.3 Vdc power supply 
• Max. link length 300 m on 2000 MHZ-km MMF (SR)
• Uncooled 850 nm VCSEL laser (SR) 
• Receiver limiting electrical interface 
• Duplex LC connector 
• Built-in digital diagnostic functions

Specification
Shipping box quantity 2
Unit Brutto Volume 0.001974 cubm
Unit Net Weight 0.07 kg
Unit Gross Weight 0.145 kg
Preces no saistītas ar šo preci grupas Citi tīkla produkti
D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseSX Transceiver
48.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module
149.40 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet ADSL modem splitter adapter
3.07 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m
27.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), Single-Mode, 1310nm, 10km
25.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
20.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
UBIQUITI NET CONTROLLER CLOUD KEY/UNIFI UC-CK UBIQUITI
74.50 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver
207.40 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Edimax APC 500 Wireless Acess Point Pro series Controller
330.10 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Preces parametri
Nav datu
Uzdot jautājumu
*Jūsu vārds:
*Jūsu e-pasts:
Jūsu telefons:
*Jūsu jautājums:
Visas preces