Piegāde

Preču piegādes veidi

Nosacījumi

Saņemšana

Piegādes laiks

Apmaksas veidi

Cenas

Piegāde uz emoda.lv filiāli Latvijā

 

 

Jebkurā emoda.lv filiālē Latvijā, Mūsu filiāļu tīkls Latvijā

2-7 darba dienas. Ja rēķina apmaksa tiek veikta ar pārskaitījumu, tad 2-4 darba dienu laikā pēc rēķina apmaksas.

Skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu

 0,- EUR

Rīgā

no 2,- EUR   citās fliālēs 

Piegāde Latvijā ar kurjerpastu, standarta piegāde

 

Uz Jūsu norādīto adresi visā Latvijas teritorijā


2-4 darba dienas. Ja rēķina apmaksa tiek veikta ar pārskaitījumu, tad 2-4 darba dienu laikā pēc rēķina apmaksas.Saņemot preci, Jums jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase, ID karte, autovadītāja apliecība), sūtījums tiks izsniegts cilvēkam, kura vārds un uzvārds tika norādīts kā saņēmējs pirkuma veikšanas brīdī.

Skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu. Veicot apmaksu skaidrā naudā papildus preces un piegādes cenai būs jāapmaksā inkasācijas pakalpojumi EUR 2,00 apmērā


no 2,99 EUR *

Piegāde DPD paku bode

 

Preces maksimālais svars 20 kg
Preces maksimālais izmērs ne vairāk kā divi metri pa perimetru un neviena mala nevar būt ne garāka par vienu metru.


Saņemt preci DPD paku bodēs uz Jums tuvāko adresi.Pasūtījuma brīdī Jūs norādīsiet ērtāko izņemšanas DPD Pickup punkta adresi.

2-4 darba dienas pēc apmaksas saņemšanas no Jums. Saņemot preci, Jums jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase, ID karte, autovadītāja apliecība), sūtījums tiks izsniegts cilvēkam, kura vārds un uzvārds tika norādīts kā saņēmējs pirkuma veikšanas brīdī. *Saņemto PIN kodu var nodot arī trešajai personai, kurai, dodoties pēc pakas, jānosauc tās saņēmēja vārds, uzvārds un PIN kods.

Ar pārskaitījumu

3,- EUR

Piegāde uz Omniva pakomātiem Latvijā

 

Preces maksimālais svars 30kg

Preces maksimālie izmēri
39cm x 38cm x 64cm

Saņemt preci Omniva pakomātos visā Latvijas teritorijā. Veicot pasūtījumu Jums ir iespēja izvēlēties Jums ērtāko Omniva pakomāta atrašanās vietu.


Prece uz Jūsu izvēlēto Omniva pakomātu tiks piegādāta 2-4 darba dienu laikā pēc rēķina apmaksas. Uz Jūsu norādīto mobilā telefona tālruņa numuru Jums tiks nosūtīta SMS ar kodu, kas nepieciešams Omniva pakomātu durvju atvēršanai. Prece ir jāizņem trīs dienu laikā no SMS saņemšanas brīža.

Ar pārskaitījumu

2,99- EUR

Ņemiet vērā: Par rēķina apmaksas dienu ir uzskatāma diena, kad rēķinā norādītā naudas summa pilnā apmērā ir ieskaitīta emoda.lv norēķinu kontā.

Juridiskām personām apmaksa tikai ar pārskaitījumu.

*Piegādes piegādes cena ir atkarīga tikai no preces svara, piegādes veida un piegādes adreses. Preces piegādes cenu var uzzināt, piezvanot mums pa tālr. 28003314, vai ielikt preci grozā, un pāriet uz pasūtījuma noformēšanas lapu izvēlēties piegādes veidu un pilnu piegādes adresi.

 

 
Visas preces