Piegāde

Preču piegādes veidi

Nosacījumi

Saņemšana

Piegādes laiks

Apmaksas veidi

Cenas

Piegāde uz emoda.lv filiāli Latvijā

 

 

Jebkurā emoda.lv filiālē Latvijā, Mūsu filiāļu tīkls Latvijā

2-7 darba dienas. Ja pasūtījums ar pārskaitījumu, tad 2-4 darba dienas pēc apmaksas saņemšanas no Jums.

Skaidrā naudā,ar pārskatījumu

Rīga,

0,- EUR.

Citās filiālēs 

no 2,- EUR

Piegāde Latvijā ar kurjerpastu, standarta piegāde

 

Latvijā ar piegādi uz Jūsu norādīto adresi

2-4 darba dienas.Ja pasūtījums ar pārskaitījumu, tad 2-4 darba dienas pēc apmaksas saņemšanas no Jums.Saņemot preci, Jums jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase, ID karte, autovadītāja apliecība), sūtījums tiks izsniegts cilvēkam, kura vārds un uzvārds tika norādīts kā saņēmējs pirkuma veikšanas brīdī.

Skaidrā naudā(tad pie kopējās piegādes cenas pievienojās 2,-EUR), ar pārskaitījumu

no 2,99 EUR *

Piegāde DPD paku bode

 

Preces maksimālais svars līdz 20 kg un izmēri: maksimālais kopgarums 2m - (2 platumi + 2 augstumi + garums), kur garākā mala nevar pārsniegt 1m).

Saņemt preci DPD paku bodēs uz Jums tuvāko adresi.Pasūtījuma brīdī Jūs norādīsiet ērtāko izņemšanas DPD Pickup punkta adresi.

2-4 darba dienas pēc apmaksas saņemšanas no JumsSaņemot preci, Jums jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase, ID karte, autovadītāja apliecība), sūtījums tiks izsniegts cilvēkam, kura vārds un uzvārds tika norādīts kā saņēmējs pirkuma veikšanas brīdī. *Saņemto PIN kodu var nodot arī trešajai personai, kurai, dodoties pēc pakas, jānosauc tās saņēmēja vārds, uzvārds un PIN kods.

Ar pārskaitījumu

3,- EUR

Piegāde uz Omniva pakomātiem Latvijā

 

Preces maksimālais svars līdz 30kg, un maksimālie izmēri

39cm x 38cm x 64cm

Saņemt preci Latvijā Omniva pakomātos.Pasūtījuma brīdī Jūs norādīsiet ērtāko izņemšanas Omniva pakomāta adresi.

2-4 darba dienas pēc apmaksas saņemšanas no Jums.Tiklīdz Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Pasta staciju, Jūs saņemsiet SMS ar kodu un adresi, pēc kuras Jūs varēsiet izņemt savu sūtījumu. Sūtījums jāizņem 3 dienu laikā no SMS saņemšanas brīža

Ar pārskaitījumu

2,99 EUR

Ņemiet vērā: Ja pasūtījums ar pārskaitījumu, tad 2-4 darba dienas pēc apmaksas saņemšanas no Jums, Juridiskām personām apmaksa tikai ar pārskaitījumu.

*Piegādes cena ir atkarīga no preces svara, piegādes veida un piegādes adreses. Preces piegādes cenu var uzzināt, piezvānot mums pa tālr. 28003314, vai ielikt preci grozā, un pāriet uz pasūtījuma noformēšanas lapu izvēlēties piegādes veidu un pilnu piegādes adresi.

 

 
Visas preces