Pulsar Accolade XP50 termālais binoklis

Ražotājs:PULSAR Kods:77414 Kataloga numurs:1157793
Nav datu
Pulsar Accolade XP50 termālais binoklis
Produkts vairs nav pieejāms
Preces apraksts

Accolade termālie binokļi ir produkcijas līnija no Pulsar, ar iebūvētu video ierakstītāju, stadiometrisko attāluma mērītāju, Wi-Fi moduli un ilgstošas darbības, ātri nomaināmu bateriju.

Pateicoties augstajai mikro-bolometra sensora izšķirstpējai, Accolade spēj radīt ļoti detalizētu attēlu ar 50 kadriem sekundē.

Binokļi ir komfortabli ilgstošiem novērojumiem un ir paredzēti lietošanai gan dienas, gan nakts laikā, kā arī nelabvēlīgos laika apstākļos (migla, krēsla, lietus). Binokļiem nav nepieciešams ārējais gaismas avots un tos neietekmē spilgta gaisma.

Accolade termālie binokļi ir paredzēti nakts medībām, īpašuma uzraudzīšanai, glābšanas operācijām u.tml.

 

GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS:

Komfortabls ilgstošai novērošanai

Ilgstošai novērošanai divu okulāru konfigurācija samazina acu nogurumu un uzlabo objekta dabisko izskatu. Cilvēka smadzenes ir iepriekš sagatavotas, lai saņemtu vizuālo informāciju vienlaicīgi no diviem kanāliem un pēc tam apvienot informāciju vienā attēlā. Ja novērošanai tiek izmantota viena acs, smadzenes saņem informāciju tikai no vienas ieejas. Šādā veidā palielinātie centieni ignorējot smadzeņu vizuālo uztveres standarta algoritmu, novērotājam var rasties noguruma sajūta un neērtums.

Augstas izšķirtspējas sensors

640x480 pikseļu augstā izšķirtspēja nodrošina visaugstāko detalizācijas pakāpi uz visiem objektiem, kuri atrodas redzes laukā. Augstā sensora izšķirtspēja ļauj saskatīt mazākus objektus, piem., zari, lapas, dzīvnieka ķermeņa ekstremitātes, kurus attēlo ārkārtīgi sīki un skaidri attiecībā pret fonu. 

Liels objekta noteikšanas attālums

Spēja noteikt objektu lielos attālumos ir ļoti svarīga iezīme optikas lietotājiem, izmantojot ierīci āra vidē. Optikas kvalitāte un vislabākais siltuma attēlveidošanas sensors, nodrošina unikālu kombināciju, lai sniegtu pēc iespējas visgarāko noteikšanas diapazonu.

Plūstošs un pakāpenisks digitālais palielinājums

Pakāpenisks palielinājums ir perfekts risinājums ļoti ātrai objekta pietuvināšanai. Kad laiks nav noteicošais faktors, bet ir nepieciešams saskatīt sīkas detaļas, tad labāks risinājums būs, ja izmantos plūstošo palielinājumu.

Mainīgs starpzīlīšu attālums

Spēja pielāgot attālumu starp okulāriem, lietotājam ļauj pozicionēt optiku pēc individuālām vajadzībām. Starpzīlīšu attālums katram lietotājam atšķiras. Pielāgojot individuālai lietošanai, šī iespēja būtiski uzlabo komfortu un kvalitāti, kā arī novērš dubult-attēla iespēju.

Bezmaksas Stream vision aplikācija, kura ir saderīga gan ar Android un iOS sistēmām, ļaus lietotājiem savienot personīgos viedtālruņus un planšetdatorus ar Pulsar ierīcēm, izmantojot Wi-Fi tīklu. Ar Stream Vision aplikāciju, lietotājiem ir iespēja pārraidīt video un bildes tiešraidē uz YouTube kanālu, atjaunināt programmaparatūru un attālināti kontrolēt optiku. 

Režīms “Attēls Attēlā”

Šis režīms sniedz palielinātu tīkliņa zonas attēlu displeja augšpusē, ar domu, lai varētu pietuvināt objekta detaļas, nepazaudējot apkārtējo redzes lauku.

Iebūvēts video ierakstītājs

Šī funkcija ir lielisks ieguvums, kad runa ir par video vai attēlu uzņemšanu reālā laikā. Vienreiz nospiežot taustiņu REC, tiek uzņemts attēla/video materiāls, kuru viegli var koplietot ar kolēģiem, draugiem un ģimeni.

Iebūvēts Wi-Fi modulis

Novērošanas ierīces vairs nav tikai optika. Mūsdienu ierīces arvien vairāk tiek veidotas, lai izpildītu vairāku uzdevumu prasības dažādām dzīves situācijām. Pagriežot ierīci uz karsto punktu, paralēli pieslēdzoties viedtālrunim vai planšetdatoram, palielina un uzlabo funkcijas ar iespēju pārvaldīt ierīci attālināti.

Wi-Fi video pārraide

Pārraidot video signālu uz viedtālruni vai planšetdatoru – attālinātā novērošana kļūst ievērojami vieglāka. Ja divi cilvēki atrodas netālu viens no otra, abi var redzēt bildi – viens caur ierīces ekrānu, otrs caur savu viedtālruni vai planšetdatoru. Ja situācijai ir nepieciešama slēpta darbība, novērotājam nav nepieciešams turēt ierīci rokās. Atkarībā no situācijas, skatoties caur planšetdatoru vai viedtālruni var būt drošāka vai ērtāka.

Video koplietošana interneta tiešraidē

Savienojot ierīci ar viedtālruni vai planšetdatoru, lietotājs var piekļūt internetam un tiešraidē straumēt video YouTube kanālā.

Aukstumizturīgs AMOLED ekrāns

Ierīce ir paredzēta nevainojamai ekspluatācijai ekstremālos laika un temperatūras apstākļos. Neatkarīgi, ja apkārtējā vide ir stindzinoši auksta vai ārkārtīgi karsta, attēls saglabā kontrastu un spilgtas krāsas, nezaudējot kadru maiņas ātrumu. AMOLED ekrāns izmanto augstāko tehnoloģiju, lai nodrošinātu stabilu, augstas kvalitātes attēlu gandrīz jebkāda veida laikapstākļos.

Stadiometriskais tālmērs

Šī funkcija palīdz noteikt darbības attālumu līdz objektam, balstoties pēc tā izmēra. Ierīces uzlabotā, patentētā tālmēra interfeiss sniedz svarīgu attāluma informāciju dažu sekunžu laikā.

Ātri nomaināmas, ilgas darbības uzlādējamas baterijas

Ierīces novatoriskais bateriju atbrīvošanas mehānisms nodrošina ātru un nevainojamu akumulatora maiņu. Uzlādējamie IPS5 bateriju komplekti Wi-Fi režīmā nodrošina nepārtrauktu darbību līdz pat 8 stundām.

Pilnībā ūdensdrošs

Lietus, sniegs, migla, augsti viļņi vai ūdensceļi, IPX7 mitrumizturības klase nodrošina, ka ierīce netiks bojāta pat vismitrākajos laikapstākļos. IPX7 mitrumizturības klase nozīmē, ka ierīce ir stingri pārbaudīta un radīta, lai izturētu ārkārtējus laika apstākļus, kuru var iegremdēt 1 m dziļumā līdz 30 min. 

Krāsu paletes

8 krāsu paletes uzlabo novērošanu dažādos apstākļos. “White Hot” režīms ir ļoti universāls, “Hot Black” ir iecienīts savvaļas dzīvnieku atpazīšanai nakts laikā. Sarkanais monohromais režīms palīdz samazināt vai novērst spilgtu apgaismojumu. "Sepia" režīms uzlabo garas distances novērošanu, kamēr “Red Hot”, “Rainbow” un “Ultramarine” režīmi nodrošina detalizētas objekta temperatūru atšķirības. Violetā krāsa palīdz identificēt objektus ātrāk.

Novērošanas režīmi

Attēla optimizāciju jāveic atkarībā no apkārtējās vides atrašanās vietas un apstākļiem. Kalniem, pilsētām un mežiem ir atšķirīgas apkārtējās vides temperatūras. Lai sasniegtu visaugstāko iespējamo attēla kvalitāti, iestatījumi ir optimizēti un apkopoti profilos, kā rezultātā optimizēta attēlošana dažādos apstākļos ir vieglāka. Identifikācijas sākotnējais iestatījums ir vēl viens optimālais režīms, kurš padara identificēšanu vieglāku pat lielākos attālumos. 

Kalibrēšanas režīmi ( Neviendabīga korekcija )

Laiku pa laikam termālās bildes sensors pieprasa kalibrēšanu vai neviendabīgu korekciju. Kalibrēšana samazina vai novērš atlikušos liekos signālus un uzlabo bildes kvalitāti. Ierīce piedāvā trīs dažādus kalibrācijas veidus: automātiskais, pusautomātiskais, un manuālais. Automātiskajā režīmā diafragma aizveras un kalibrācija tiek veikta automātiski noteiktā laika intervālā un bez lietotāja piedalīšanās kalibrācijas procesā. Pusautomātiskajā režīmā diafragrma aizveras un lietotājam pašām jānospiež poga, lai kalibrāciju beigtu. Manuālajā jeb klusajā režīmā diafragma paliek atvērta, bet lietotājam jāizver objektīva vāciņš un jānospiež kalibrācijas poga.

Preces no saistītas ar šo preci grupas Binokļi
Brunton Echo Pocket Scope 7x18 Oranža
Palielinājums- 7
Lēcu diametrs- 18
27.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Brunton Echo Pocket Scope 7x18 Zaļa
Palielinājums- 7
Lēcu diametrs- 18
27.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Brunton Echo Pocket Scope 7x18 Zila
Palielinājums- 7
Lēcu diametrs- 18
27.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Brunton Echo Pocket Scope 7x18 Melna
Palielinājums- 7
Lēcu diametrs- 18
27.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
KONUS Basic 10X25 Melna
Palielinājums- 10
Lēcu diametrs- 25
18.96 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
KONUS Vivisport-2 16X32 Melna
Palielinājums- 16
Lēcu diametrs- 32
31.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
KONUS Konusvue 7X50 Melna
Palielinājums- 7
Lēcu diametrs- 50
52.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
KONUS KonusArmy 7X50 Zaļa
Palielinājums- 7
Lēcu diametrs- 50
64.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
KONUS Proximo 8X56 Zaļa
Palielinājums- 8
Lēcu diametrs- 56
121.70 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
KONUS Newzoom 7-21X40 Melna / Zaļa
Palielinājums- 21
Lēcu diametrs- 40
57.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Preces parametri
Nav datu
Uzdot jautājumu
*Jūsu vārds:
*Jūsu e-pasts:
Jūsu telefons:
*Jūsu jautājums:
Visas preces