Techly AV HDMI 2.0 splitter 1x2 UHD 4Kx2K 3D AC power

Ražotājs:TECHLY Kods:023974 Kataloga numurs:954377
Nav datu
Techly AV HDMI 2.0 splitter 1x2 UHD 4Kx2K 3D AC power
40.70 €
daudzums:

Preču cena ir norādīta ar iekļautu PVN 21%. Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 03.04.2020

Atlikums noliktavā: 1
Piegādes laiks no / līdz darbadienām: 5-10

Piegādes laiks norādīts no noliktavas uz emoda.lv Rīgas noliktavu vai Rīgas filiālēm.

Pasūtot preces ar piegādi uz mājām vai pakomātiem Latvijā jāpieskaita 1 darba dienu.

Pasūtot preces uz mūsu filiālēm ārpus Rīgas piegādes laiks palielināsies no 2 līdz 5 darba dienām, bet tur jūs varat maksāt skaidrā naudā.

Preces apraksts
Original part number023974
Product nameTechly AV HDMI 2.0 splitter 1x2 UHD 4Kx2K 3D AC power
ProducerTechly
Class of productSwitch / Splitter Video
Basic information
Device typeSplitter
Number of video input1
Number of video output2
Resolution
  • 4096 x 2160 pixels
  • 1080p
Audio signal switchingYes
RS-232 switchingNo
External connectors
Video connectorsHDMI
Audio connectorsHDMI
Other information
Port selectionN/A
External IR receiverNo
Signal range30 m
Possibility of joining into cascadeYes
Power consumption5 Watt
Length96 mm
Width59 mm
Height17 mm
Additional information
  • Duplicates a single HDMI signal for two HDMI outputs
  • Supports 4Kx2K resolution, full 3D video and Deep Color
  • Supports LPCM, DTS@ Digital, DTS-HD Master Audio and Dolby TrueHD audio
  • Compatible with DVI 1.0, HDMI 1.4 and HDMI 2.0
  • Compatible with HDCP 1.4 HDCP 2.2
More infowww.techly.com [LINK]
LOGILINK - Video Extender HDMI over CAT5 up to 30m
39.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Mini Splitter VGA 2-port, 350MHz 1920x1080p FHD
17.92 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter
21.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
72.60 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module
30.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
72.60 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
MikroTik 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D 550 m
15.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Mini Switch HDMI 2-port, 1920x1080p FHD 3D, HDCP1.3
10.04 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Switch VGA 2-port, 250MHz 1280x1024p SXGA
23.00 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Splitter HDMI 4-port, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP1.3
49.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Preces parametri
Nav datu
Uzdot jautājumu
*Jūsu vārds:
*Jūsu e-pasts:
Jūsu telefons:
*Jūsu jautājums:
Visas preces