Meklēt nosaukumā
Cena: no - līdz
-
Ražotāji
4WORLD (55) 8LEVEL (2) ACME Europe (2) ACTIVE JET (1) AKASA (4) ALANTEC (9) APC (2) APC BY SCHNEIDER ELE... (2) Art (33) ASSMANN (14) Asus (111) ATEN (89) AUKEY (1) AVER MEDIA (1) AXIS (2) Belkin (1) BENQ (1) BRIGHTSIGN (1) Cablexpert (8) CHIEFTEC (2) CISCO (2) CISCO SYSTEMS (43) Clicktronic (1) CLUB 3D (5) CORSAIR (2) CRUCIAL (2) CYBER POWER (2) D-Link (146) DAHUA (24) DELL (53) DELOCK (20) DIGITALBOX (18) DIGITUS (254) ED (3) EDIMAX (58) EDNET (2) Energenie (2) EPSON (1) EQUIP (5) ESPERANZA (60) EXTRALINK (37) FELLOWES (1) FLUKE NETWORKS (10) Forever (1) FRACTAL DESIGN (1) FUJITSU (20) Gembird (291) GENWAY (4) GIGASET (2) GM (6) Goobay (50) GRANDSTREAM (2) Green Cell (1) GREENBLUE (1) HAMA (13) Heitech (4) HEWLETT PACKARD (63) HITACHI - HGST (6) HP (22) Huawei (1) HyperDrive (5) I-TEC (32) IBOX (4) ICYBOX (5) INTEL (34) INTELLINET (28) INTELLINET NETWORK S... (156) Inter-Tech (1) ITEC (24) Jabra (1) KATLINK (1) KENSINGTON (4) Kingston (12) KNIPEX (1) LANBERG (225) LECHPOL ZBIGNIEW LES... (2) LEGRAND (1) LENOVO (25) LIBOX (2) LINKBASIC (102) Linksys (2) LOGILINK (516) M-LIFE (1) MACLEAN (63) Manhattan (17) MEDIA-TECH (3) MERCUSYS (2) Microsoft (2) MIKROTIK (111) MODECOM (1) N/A (1) NATEC (5) NEC (1) Netgear (122) NETIS (20) NETRACK (190) OMEGA (3) OPTOMA (1) OVISLINK CORP. (1) Panasonic (1) PREMIUM (5) Q-LANTEC (4) QNAP (2) Qoltec (61) RAIDSONIC (36) RAZER (1) Remax (5) RoGer (9) Ruckus (1) SANDBERG (11) Seagate (12) Start.Lan (5) SUPERMICRO (9) Sweex (2) SYNOLOGY (6) TANDBERG DATA (2) TARGUS (2) TECHLY (32) TECHLY PRO (21) Teltonika (5) TENDA (33) TG-NET (2) Toshiba (3) TOTOLINK (3) TP-LINK (188) Tracer (5) Trust (5) UBIQUITI (148) UGO (1) UNITEK (38) Unknown (1) Unknown (34) Vakoss (3) ValueLine (15) Verbatim (1) VIEWSONIC (1) Western Digital (4) YEALINK (8) Yenkee (2) ZYXEL (49)

Tīkla produkti

MikroTik RouterBOARD hAP ac lite RB952UI-5AC2ND - Radio access point - 100Mb LAN - 802.11a/b/g/n/ac - Dual Band - DC power
3G- -
4G- -
42.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Digitus 2 x serial (COM) PCIe card whit low profile bracket
20.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Power strip rack 19'' 1.5U 250V/16A 6x Schuko 3m On/Off switch
27.10 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
SERVER R740XD 6252 GOLD H730P/24X2.5/2X750/RAILS/5Y SCS DELL
11754.00 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 2m, yellow
1.43 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patch Panel 24 port 0.5U, cat. 6, black
22.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 3,00m white
3.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lenovo ThinkPad Basic Dock, 65W Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, VGA (D-Sub) ports quantity 1, USB 3.0 (3.1 Gen 1) ports quantity 1, USB 2.0 ports quantity 3, Ethernet LAN, Warranty 12 month(s)
108.40 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack wall-mounted cabinet 19'', 6U/600 mm, glass door, grey
78.40 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Goobay 93265 CAT 5e network cable, F/UTP, 100 m, blue
17.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Lanberg wall-mounted rack 19'' demounted flat pack 18U/600x600mm gray
108.80 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg free-standing rack 19'' demounted flat pack 27U/600x600 black perfored
274.40 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
LOGILINK -Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine pink 0,25m
2.03 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
PREMIUM Line Patch Cord CAT5e UTP 3.0m
2.45 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6A, SFTP, LSZH, 0.25m, purple
1.62 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Linkbasic 19" Wall Mounted Box Black
86.30 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Goobay CAT 6 patch cable, U/UTP RJ45 male (8P8C), RJ45 male (8P8C), 5 m, Grey
2.96 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Add-On PCI Express Card USB 2.0 4xExternal 1xInternal USB 2.0, Low Profile, Chipset: VIA 6212
9.29 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Ubiquiti UniFi UAP AC PRO Mesh 802.11AC 3x3 Outdoor AccessPoint, 802.3af PoE
172.70 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netgear Netgear ProSafe Plus 16-Port, 8xPOE, Gigabit Rack Switch budget 85W (JGS516PE)
153.20 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Fiber optic patch cable LC-LC duplex 5m 9/125 OS2, SM 5m
17.15 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Tenda A15 AC750 Wireless Range Extender
26.40 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, SM 20000 m
19.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patchpanel 19'' 24 ports cat. 5e UTP LSA, with shelf
26.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)
45.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
SERVER ACC CACHEVAULT FLASH/BTR-TFM8G-LSICVM02 SUPERMICRO
293.00 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
HP 16GB 2Rx8 PC4-2666V-R Smart Kit
307.40 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Docking station Dock Performance WD19DC 240W
292.10 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Cablexpert PP12-2M cable 2 m, Black, RJ-45, RJ-45
2.19 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Ubiquiti US-48-750W 48-port + 2xSFP, 2xSFP+ Gigabit PoE 750W UniFi switch
1051.20 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro Wallmount cabinet ECO 19'' 6U/320 mm glass door assembled black
49.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Visas preces