Goobay CAT 6 patch cable, U/UTP RJ45 male (8P8C), RJ45 male (8P8C), 2 m, Grey
2.34 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6A,SFTP, LSZH, 5m, gray
3.77 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ESPERANZA EB273G CABLE UTP CAT 5E PATCHCORD 1M - GREEN
1.33 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ESPERANZA EB282G CABLE FTP CAT 6 PATCHCORD 0,25M - GREEN
1.49 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ESPERANZA EB283E CABLE FTP CAT 6 PATCHCORD 0,50M - GREY
1.59 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 5m red
1.93 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 10m white
3.75 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Kabelis Gembird Patch UTP CAT6 2m
1.59 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 1m blue
5.19 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 5m red
2.35 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg UTP stranded cable CCA, cat. 5e, 305m, gray
33.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 6 UTP, 5m green
2.87 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 5m grey
1.77 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 15m grey
11.31 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, FTP, 0.5m, grey
1.42 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP 5,00m black
2.25 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - CAT 5e Patchkabel F/UTP 305 Meter, CCA
52.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode
12.14 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 15m black
4.28 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird UTP solid cable, cat. 5, CCA 100m (roll), gray
12.77 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e FTP 10m green
2.91 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 6A S-FTP patch cable, Length 2,0m, Color grey
3.37 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m
4.96 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
DIGITUS CAT 6 S-FTP patch cable
3.44 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 3,00m blue
3.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK -Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine yellow 5m
5.03 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Maclean MCTV-659 Patchcord UTP cat6 Cable plug-plug 2m
1.74 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 5m, gray
1.65 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6,FTP, 2m, yellow
1.95 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable, Length 15m, Color grey
2.95 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 0,5m red
1.55 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LogiLink 5.0m szary
2.95 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Visas preces