4World Patchcord RJ45, snagless, Cat. 5e UTP, 3m, red
1.54 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP 5,00m black
2.25 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m
4.87 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode
7.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
CAT5e SF/UTP Network Cable RJ45 (8P8C) Male - RJ45 (8P8C) Male 0.15 m Grey
1.54 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Intellinet cable patch RJ45, kat. 5e UTP, 3m yellow - 100% copper
2.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
CAT5e SF/UTP Network Cable RJ45 (8P8C) Male - RJ45 (8P8C) Male 0.25 m White
1.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM LC / SC 1m
5.49 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 0,5m red
1.79 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
4World Patchcord RJ45, snagless, Cat. 5e UTP, 15m, Red
3.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine grey 0,25m
1.69 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 7,5m orange
5.21 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Maclean MCTV-659 Patchcord UTP cat6 Cable plug-plug 2m
1.74 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 1m, blue
1.34 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6,FTP, 3m, yellow
2.26 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable, Length 5m, Color blue
1.83 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Maclean MCTV-656 Patchcord UTP cat6 Cable plug-plug 15m
3.68 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Kabelis patch 0.25m 5.kategorija Gembird
0.42 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Maclean MCTV-650 Patchcord UTP 5e Cable plug-plug 20m
3.86 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Patch cord category 5e flooded shell 50M gray
7.11 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine grey 10m
6.31 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - ST/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 2m
4.97 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6A,SFTP, LSZH, 0.5m, green
1.72 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack twisted pair cable, cat. 6 FTP, for solid cable, CCA, 305m grey
67.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
START.LAN Patchcord UTP cat.5e 3m grey
1.58 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Maclean MCTV-301R Patchcord UTP cat6 Cable plug-plug 1m red
1.92 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Cable UTP Qlantec cat.5e wire CU PVC 305m
57.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6, FTP, 2m, Blue
1.95 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay 95567 CAT 6 patch cable S/FTP (PiMF), grey, 1.5 m
2.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 7m black
2.79 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Cat5e, UTP, 100% CU, Bulk cable, Box, 305m, solid, 24AWG, Gray
79.50 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
4World Patchcord RJ45, snagless, Cat. 5e UTP, 20m, gray
4.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay 68508 CAT 5e patch cable, U/UTP, white, 5 m
2.33 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Cablexpert PP12-0.5M 0.5 m, Beige
1.93 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Lanberg UTP solid gel. cable, CU, cat. 6, 305m, Black
124.40 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable, Length 3m, Color green
1.53 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 3m red
1.73 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / SC 5m OM3
6.59 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Cablexpert PP12-2M cable 2 m, Black, RJ-45, RJ-45
2.19 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
ESPERANZA EB274G CABLE UTP CAT 5E PATCHCORD 2M - GREEN
1.47 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ESPERANZA EB282G CABLE FTP CAT 6 PATCHCORD 0,25M - GREEN
1.49 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ESPERANZA EB283E CABLE FTP CAT 6 PATCHCORD 0,50M - GREY
1.59 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / SC 2m OM3
5.26 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 7,5m green
3.06 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Kabelis Gembird Patch UTP CAT6 2m
1.59 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 1m green
1.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 5m red
2.34 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 0,25m black
1.29 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 6 UTP, 5m green
2.86 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 15m grey
2.81 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 2m white
3.05 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 6 UTP 2m blue
1.69 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 3,00m blue
2.21 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay 50154 CAT 5e patchcable, F/UTP, red, 5m
2.62 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 1m green
1.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 10 m red
3.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet cable patch RJ45, kat. 5e UTP, 1m black - 100% copper
1.97 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 15m black
3.44 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM 9/125 SC / SC 2m
5.77 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 F/UTP EconLine 10m yellow
4.28 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
4World patchcord RJ45, snagless, cat. 6, FTP, 15m, gray
5.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay CAT 5e network cable, U/UTP 68707 100 m, Grey
14.68 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
START.LAN patchcord RJ45 cat.6 UTP 5m grey
2.28 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patch Cable Flat Cat.6A U/UTP SlimLine white 0,5m
1.68 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird FTP Cat6 Patch, gray, 15 m
4.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 0.5m, purple
1.28 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable, Length 1, Color yellow
1.34 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine green 10m
8.22 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
*Kabelis CAT 5e/Cross 10m 1Gigabit
2.91 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 3m black
3.72 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine red 0,25m
2.01 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 2,00m orange
2.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable, Length 0.25m, Color red
1.27 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Maclean MCTV-739 Patchcord UTP cat6 Cable plug-plug 15m black
4.82 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6A,SFTP, LSZH, 1.5m, blue
2.14 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg UTP solid cable, CU, cat. 5e, 305m, gray
65.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / LC 2m
5.35 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
4World FTP Installation Cable, 4x2, category 5e, solid wire, 305m (Roll), gray
52.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6A,SFTP, LSZH, 0.5m, purple
1.72 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay 50131 CAT 5e patchcable, F/UTP, grey, 7.5 m
3.09 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 10m red
2.45 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Kabelis Hama Patch UTP 1.5 m CAT 5e
1.46 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, FTP, 2m, grey
1.64 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro Network patch cord RJ45 Cat6 U/UTP 7,5m white 100% copper
5.08 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 30m white
15.62 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet cable patch RJ45, kat. 5e UTP, 5m yellow - 100% copper
3.46 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird LAN port splitter, FTP, 2x RJ45
3.12 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine white 0,25m
1.59 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
ART PATCHCORD UTP 5e 2m red oem
1.58 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
4World kit category 5e UTP cable, 25m + crimp + 10 pcs RJ45 plugs
10.81 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine green 0,25m
1.93 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ESPERANZA EB285Y CABLE FTP CAT 6 PATCHCORD 2M- YELLOW
1.97 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ART PATCHCORD UTP 5e 1m red oem
1.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Maclean MCTV-302S Patchcord UTP cat6 Cable plug-plug 2m silver
2.06 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 2,00m red
1.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Kabelis internetam RJ45-RJ45 20m
7.59 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 0.25m grey
1.24 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m
5.26 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 6 UTP 5m grey
6.05 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 1m yellow
1.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine red 10m
8.22 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 6 FTP, 5m grey
3.76 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 0,25m red
1.48 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ART PATCHCORD UTP 5e 1m green oem
1.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 2m blue
1.54 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 F/UTP EconLine 3m yellow
2.39 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Intellinet cable patch RJ45, kat. 5e UTP, 2m grey - 100% copper
2.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, FTP, 2m, black
1.64 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6, FTP, LSZH jacket, CU, 2m, gray
2.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 10m 50/125 OM3 multimode
17.26 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.6A SFTP 0.5m blue
2.03 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 1,00m blue
2.04 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP 2,00m black
1.79 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 0,25m blue
1.29 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
4World Patchcord RJ45, snagless, Cat. 5e UTP, 5m, blue
1.68 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
UTP Cat6 bulk cable 4x2 stranded CCA 305m gray
68.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Gembird FTP stranded cable, cat. 5e, CCA 100m, gray
19.82 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
ART CABLE UTP roll, cat5e, 100m, CCA, wire oem
12.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
DIGITUS Premium CAT 6 UTP patch cable, Length 3,0m, Color yellow
1.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 7,5m white
5.21 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine grey 20m
11.35 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 1,00m red
2.04 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 6 UTP patch cable, Length 20m, Color grey LSZH
8.87 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5,00m pink
4.03 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Gembird UTP Cat6 Patch cord, 0.25 m, yellow
1.34 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay 50155 CAT 5e patchcable, F/UTP, red, 7.5m
3.04 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
DIGITUS Premium CAT 6 UTP patch cable, Length 1,0m, Color green
1.62 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
UTP wire 4x2 cat. 5e 305m, PVC
63.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6, FTP, 1m, green
1.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 0.50m, white
1.28 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e FTP, 7m yellow
3.12 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Roger LAN Vads / 5e cat / RJ45 / 15m / Pelēks
5.12 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Intellinet Network Cable RJ45, Cat5e UTP, 2 m, green, 100% copper
2.21 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine grey 2,00m
2.03 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable, Length 0.5m, Color green
1.29 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Patchcord UTP cat 5e 3.0m, blue
5.36 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ART PATCHCORD UTP 5e 0.5m red oem
1.32 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6A,SFTP, LSZH, 20m, gray
8.57 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 1m grey, FLAT
1.84 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 1,50m blue
1.84 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ESPERANZA EB276Y CABLE UTP CAT 5E PATCHCORD 5M - YELLOW
1.74 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ESPERANZA EB275G CABLE UTP CAT 5E PATCHCORD 3M - GREEN
1.59 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
5M LC/LC/SM 9/125
13.25 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m
3.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Maclean MCTV-661 Patchcord UTP cat6 Cable plug-plug 5m
2.15 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m
3.42 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Vakoss Patchcord RJ45 Cat5 FTP 5m TC-L1291A grey blister
2.43 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 6 UTP 2m green
1.69 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 0.25m red
1.35 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM OS2 LC / LC 10m
8.87 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e FTP, 2m red
2.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Patchcord cat.6 1.5M UTP black
5.49 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 7,5m red
5.21 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
CAT6 S/FTP Network Cable RJ45 (8P8C) Male - RJ45 (8P8C) Male 20.0 m Grey
9.73 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 10m black
2.59 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro UTP Cat6 bulk cable 4x2 stranded CCA 305m box gray
64.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Network Cable RJ45, Cat6 UTP, 1m Red, 100% copper
2.21 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM 9/125 SC / SC 3m
6.29 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, FTP, 1m, blue
1.58 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Maclean MCTV-300R Patchcord UTP cat6 Cable plug-plug 0,5m red
1.79 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 6 SSTP patch cable, Length 20m, Color grey
11.13 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 15m 50/125 OM3 multimode
23.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Cablexpert PP12-10M RJ-45, RJ-45, 10 m, Grey
3.15 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 0.5m, green
1.28 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 50m white
30.10 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 F/UTP EconLine 5m blue
2.94 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 2m, orange
1.22 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK -Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine yellow 1,5m
2.69 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 6 UTP patch cable, Length 0,5m, Color yellow
1.48 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg FTP stranded cable CCA, cat. 5e, 305m, gray
39.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 3,00m white
2.99 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Twisted pair cable Cat 5e CCA 100m MCTV-579
14.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Network Cable RJ45, Cat6 UTP, 2m White, 100% copper
3.13 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 3,00m green
2.99 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird UTP Cat6 Patch cord, 2 m, red
1.63 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Patchcord UTP cat6 10m MCTV-738
3.86 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 5m, blue
1.94 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.6 UTP 0.5m grey
1.43 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 3m black
1.92 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 2m, white
1.43 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
U/UTP Cat. 5E Patch cable 1m black
1.34 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay 68614 CAT 5e patch cable, U/UTP, white, 0.25 m
1.87 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e FTP, 1m red
1.74 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LAN Patchcord CAT.6 FTP 10m 1GBIT Foiled Twisted Pair Bare Copper
8.48 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable, Length 5m, Color red
1.83 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine grey 1,00m
1.78 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM OS2 LC / LC 1m
5.33 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird flat telephone cable stranded 2-wire 100m, black
5.69 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e FTP, 10m red
3.98 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay CAT 5e patchcable, F/UTP RJ45 male (8P8C), RJ45 male (8P8C), 5 m, Grey
2.63 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6A,SFTP, LSZH, 2m, purple
2.38 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ESPERANZA EB282R CABLE FTP CAT 6 PATCHCORD 0,25M - RED
1.49 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
HAMA PATCHCA.CAT5E UTP20M IP10
5.64 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay CAT 5e patch cable, U/UTP RJ45 male (8P8C), RJ45 male (8P8C), 5 m, Grey
2.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
LOGILINK - Flat Patchcord CAT5e U-UTP 10m
3.17 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 1m white
2.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
PREMIUM Line Patch Cord CAT5e UTP 0.5m
1.46 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 5m yellow
1.77 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 0.25m black
1.35 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird Patch cord UTP Cat6, 0.25 m green
1.34 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e FTP, 5m grey
2.74 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 3m black
1.48 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Pigtail SC/APC 900UM 1M PVC G652
5.43 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP grey 0,5m
1.53 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
4World Patchcord RJ45, snagless, Cat. 5e UTP, 1m, black
1.32 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode
7.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM LC / LC 2m OS2
5.77 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, FTP, 0.5m, blue
1.42 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
SANDBERG Saver Cat6 2m Cable
2.71 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 6 SSTP patch cable, Length 3m, Color grey
3.15 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e FTP, 1m grey
1.74 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
4World Patchcord RJ45, snagless, Cat. 5e UTP, 1.8m, blue
1.42 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK -Patch Cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine orange 1m
2.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 20m blue
3.98 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine grey 7,5m
3.06 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 3m, black
1.58 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6,FTP, 1m, white
1.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable, Length 7m, Color grey
2.04 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 F/UTP EconLine 0,5m grey
1.67 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Intellinet cable patch RJ45, cat. 6 UTP, 5m grey - 100% copper
5.04 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 1,00m black
1.68 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex 0,5m
3.24 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 3m blue
1.48 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 2m, black
1.22 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 0,25m yellow
1.69 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird FTP solid cable, cat. 5e, 305m, gray
77.80 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 0.5m black
1.27 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 6 UTP patch cable, Length 2,0m, Color grey LSZH
2.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine black 1,50m
1.92 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6, FTP, LSZH jacket, CU, 0.25m, gray
1.58 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay 55425 CAT 6A patch cable U/UTP, grey, 10 m
6.62 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e FTP, 5m grey
3.98 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
LAN Patchcord CAT.5E UTP 0,5m Twisted Pair Bare Copper
5.15 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS UTP CAT 6 cable 100m
40.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Goobay CAT 5e patch cable, U/UTP 68346 10 m, Yellow
2.84 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 0.5m, pink
1.28 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 5m blue
1.93 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 0.5m yellow
1.39 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ART CABLE UTP roll, cat5e, 305m, CCA, wire oem
31.30 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6A,SFTP, LSZH, 3m, red
2.78 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
ESPERANZA EB273G CABLE UTP CAT 5E PATCHCORD 1M - GREEN
1.33 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird Patch cord UTP Cat6 flat, 0.5m black
1.58 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 15m grey
3.29 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 7,5m black
5.21 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 3m
6.09 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
PREMIUM Line Patch Cord CAT6 UTP 3.0m
3.18 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 1.5m green
1.34 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 3m grey
1.92 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Installation cable twisted pair U/UTP Cat5e 4x2 stranded 100% copper 305m gray
102.30 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 6 UTP, 3m green
2.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6A, SFTP, LSZH, 0.25m, purple
1.62 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK -Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine yellow 2m
3.05 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
CAT6 S/FTP Network Cable RJ45 (8P8C) Male - RJ45 (8P8C) Male 2.00 m White
2.69 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP grey 1,00m
1.57 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP 10m black
3.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode
10.16 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Goobay Optical fibre cable, Multimode (OM3) 95793 2 m, Turquoise
6.45 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Intellinet Network Cable RJ45, Cat5e UTP, 2 m, White, 100% copper
2.21 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
CAT5e SF/UTP Network Cable RJ45 (8P8C) Male - RJ45 (8P8C) Male 0.50 m White
1.54 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / LC OM3 2m
5.68 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m
4.94 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
4World patchcord RJ45, snagless, Cat. 5e UTP, 5m, green
1.68 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 3,00m blue
2.99 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
4World Patchcord RJ45, snagless, Cat. 5e UTP, 1m, green
1.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Maclean MCTV-303S Patchcord UTP cat6 Cable plug-plug 3m silver
2.33 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / ST 2m
5.73 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird UTP Cat6 Patch cord, 5 m, blue
2.28 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable black 3,0m
1.53 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Patchcord UTP cat 5e 1.0m, black
5.12 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Kabelis patch 3m. 5.kategorija Cablexpert
1.33 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Unitek Cable Patchcord UTP CAT.6 BLUE 5M; Y-C812ABL
3.37 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 0,25m black
1.93 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 1,50m yellow
2.26 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM3 | Duplex | 5m
6.73 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6,FTP, 1m, yellow
1.80 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
4World Patchcord RJ45, snagless, Cat. 5e UTP, 15m, black
4.15 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
START.LAN Patchcord UTP cat.5e 1m red
1.33 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Maclean MCTV-302R Patchcord UTP cat6 Cable plug-plug 2m red
2.06 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Grmbird UTP Cat6 Patch cord, gray, 15 m
4.66 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 2m red
1.39 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay 68429 CAT 6 patch cable, U/UTP, grey, 7.5 m
3.47 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 25m grey
6.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Kabelis Hama Patch UTP 20.0m CAT 5e
5.15 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
4World Patchcord RJ45, snagless, Cat. 5e UTP, 20m, black
7.69 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine white 2,00m
2.03 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode
10.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP grey 0,25m
1.48 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 5m, black
1.94 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 20m red
3.88 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode
7.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
START.LAN UTP cat. 5e 305m CCA cable
23.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Cat6 UTP CCA Bulk Cable Box, Solid 23 AWG 305m Gray
60.40 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
ESPERANZA EB285K CABLE FTP CAT 6 PATCHCORD 2M- BLACK
1.97 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS CAT 5e twisted pair patch cable 305m
92.90 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 15m grey
3.44 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 5,00m white
2.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Cablexpert PP12-7.5M RJ-45, RJ-45, 7.5 m, White
2.56 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 0.5m grey
1.27 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 1.5m grey
1.62 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Fiber optic patch cable LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 1m
13.26 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 6 UTP, 1m blue
1.74 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 2m grey
1.39 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine blue 1m
2.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 0,5m yellow
1.55 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro F/UTP Cat5e outdoor network bulk cable 4x2 solid CCA 305m box black
77.80 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 0,50m czerwony
1.34 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e FTP, 2m grey
2.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Network Cable RJ45, Cat5e UTP, 50 cm, black, 100% copper
1.77 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird Patch Cord Cat.5e UTP 0.25m 0.25 ", Black
1.24 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 1.5m, green
1.18 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP 2,00m red
1.79 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
4World S/FTP Instalyrsion Cable, 4x2, kat. 5e, stranded 305m (roll), gray
67.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 20m 50/125 OM3 multimode
24.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Intellinet Network Cable RJ45, Cat6 UTP, 5m White, 100% copper
5.04 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine green 1,5m
2.69 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 10m green
2.59 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 0.5m, orange
5.09 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable, Length 0.5m, Color red
1.29 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 15m white
11.27 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 6 UTP, 2m yellow
2.11 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5,00m orange
4.03 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine green 0,50m
2.09 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5,00m blue
4.03 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
4World FTP Installation Cable, 4x2, cat. 5e, wire 305m (Roll), gray
52.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 1,50m green
2.26 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6A, SFTP, LSZH, 0.25m, green
1.62 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay CAT 5e patch cable, U/UTP 68387 7.5 m, Grey
2.54 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6, FTP, 10m, gray
3.55 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 15m green
2.81 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird Patch cord UTP Cat6, 0.25 m gray
1.34 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay 68386 CAT 5e patch cable, U/UTP, yellow, 7.5 m
2.57 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
DIGITUS Premium CAT 6 SSTP patch cable, Length 2m, Color grey
2.78 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Roger LAN Vads / 5e cat / RJ45 / 3m / Pelēks
2.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, FTP, 5m, grey
2.35 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro Network patch cord RJ45 Cat6 U/UTP 2m white 100% copper
2.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
DIGITUS Premium CAT 6 UTP patch cable, Length 2,0m, Color red
1.82 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay 68388 CAT 5e patch cable, U/UTP, green, 7.5 m
2.57 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Intellinet Network Cable RJ45, Cat5e UTP, 2 m, black, 100% copper
2.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro U/UTP Cat6 network bulk cable 4x2 stranded 100% copper 100m gray
53.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 2m, yellow
1.43 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird FTP stranded cable, cat. 5e, 305m, gray
77.10 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
ESPERANZA EB276R CABLE UTP CAT 5E PATCHCORD 5M - RED
1.74 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ESPERANZA EB274E CABLE UTP CAT 5E PATCHCORD 2M - GREY
1.47 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ART PATCHCORD UTP 5e 10m grey oem
2.64 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 2,00m yellow
1.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine grey 1,00m
1.68 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 0.25m black
1.24 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 5m
5.75 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 6 UTP 3m red
1.83 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 2m black
1.72 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 10m white
8.22 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e FTP, 0.25m black
1.55 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 6 UTP 3m grey
1.87 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 0,5m blue
1.79 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Network Cable RJ45, Cat6 UTP, 3m White, 100% copper
3.71 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 5m black
1.92 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 F/UTP EconLine 0,5m yellow
1.69 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet cable patch RJ45, kat. 5e UTP, 3m red - 100% copper
2.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
BELDEN CAT 5e twisted pair installation cable 305m
72.70 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6,FTP, 1m, pink
1.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Maclean MCTV-302B Patchcord UTP cat6 Cable plug-plug 2m black
1.99 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
DIGITUS Premium CAT 5e FTP patch cable, Length 2m, Color grey
1.79 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - CAT 5e Installationcable U/UTP 305 Meter, CCA
40.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 1m grey
2.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 1,50m red
1.84 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP 0,25m green
1.48 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Optical fiber patch LC-LC duplex 50/125 OM3 3m
14.87 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 1m, purple
5.15 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 F/UTP EconLine 1m yellow
1.89 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 6 UTP patch cable, Length 2,0m, Color yellow
1.82 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay 95708 CAT 5e network cable, SF/UTP, grey, 305 m
55.60 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
LOGILINK -Patch Cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine orange 1,5m
2.69 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5,00m white
4.03 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, FTP, 0.5m, green
1.42 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 1,00m pink
2.04 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Grmbird UTP Cat6 Patch cord, gray, 10 m
3.12 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
CAT6 S/FTP Network Cable RJ45 (8P8C) Male - RJ45 (8P8C) Male 3.00 m Grey
2.89 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
DIGITUS Premium CAT 6 UTP patch cable, Length 2,0m, Color grey
1.82 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
START.LAN patchcord RJ45 cat.6 UTP 5m black
2.28 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 6 UTP, 2m red
2.04 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 10m yellow
3.73 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 50m
19.97 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 7m
3.41 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 6 FTP, 2m grey
2.58 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine black 7,50m
3.27 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.6A SFTP 5m blue
4.13 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Patchcord UTP cat 5e 2.0m, yellow
5.26 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ART PATCHCORD UTP 5e 3m yellow oem
1.77 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Fiber optic patch cable LC-SC duplex 1m 9/125 singemode
13.11 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
ART PATCHCORD UTP 5e 2m grey oem
1.58 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Gembird UTP Cat6 Patch cord, 2 m, yellow
1.63 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6A,SFTP, LSZH, 0.5m, yellow
1.72 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ESPERANZA EB283K CABLE FTP CAT 6 PATCHCORD 0,50M - BLACK
1.59 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
3M CAT6 UTP cable Blue
2.94 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine grey 2,00m
1.87 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Patch cord UTP 5e 3m MCTV-652
1.63 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6A,SFTP, LSZH, 1m, black
1.89 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
HAMA PATCHCA.CAT5E UTP15M IP10
4.66 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Patchcord cat.5e 20.0M UTP blue
7.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 0.25m blue
1.35 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 10m grey
8.22 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e FTP, 3m yellow
2.26 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Patchcord cat.6 0.5M UTP yellow
5.31 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet cable patch RJ45, kat. 5e UTP, 1,5m grey - 100% copper
2.09 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP 10m blue
3.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Patchcord cat.6 0.25M UTP green
5.29 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Network Cable RJ45, Cat6 UTP, 5m Black, 100% copper
5.04 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP 0,25m blue
1.48 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, FTP, 2m, red
1.64 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Gembird UTP Cat6 Patch cord, 1 m, green
1.43 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 6 SSTP patch cable, Length 15m, Color grey
8.63 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 6 UTP, 2m grey
2.11 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
CABLE PATCH UTP CAT5E 30M/PP12-30M GEMBIRD
5.55 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 F/UTP EconLine 0,25m yellow
1.67 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 0,25m blue
1.48 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 F/UTP EconLine 2m blue
2.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6, FTP, 1.5m, gray
1.53 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP 7,5m blue
2.75 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 6 UTP patch cable, Length 0,5m, Color grey
1.45 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg UTP solid cable, CCA, cat. 5e, 305m, gray
24.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird UTP solid cable, cat. 5e, 305m, gray
71.20 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 2m yellow
1.54 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex |15m
4.25 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 3,00m red
2.99 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.6, UTP, 1m, gray
1.43 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 30m black
20.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Patch cord Kat.6A S/FTP LSZH 1.5m green
6.07 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 3m green
1.58 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Flat telephone cable stranded wire 100 meters black
6.73 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Linkbasic solid cable FTP cat.6A 305m 100% copper
131.50 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS CAT 6 twisted pair installation cable 305m outdoor jelly filled black
158.90 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Clicktronic 79962 Casual CAT 6A S/FTP Network cable, 7.5 m
17.44 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e FTP, 5m grey
2.74 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LAN Patchcord CAT.6A S/FTP 1m 10G Shielded Foiled Twisted Pair Bare Copper
5.91 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable black 2,0m
1.43 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay CAT 5e patch cable, U/UTP 68369 3 m, Red
2.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Gembird FTP solid cable, cat. 5e, 100m, gray
27.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
U/UTP Cat. 5E Patch cable 5m green
1.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
4World Patchcord RJ45, snagless, Cat. 5e UTP, 5m, yellow
5.72 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay CAT 5e patchcable, F/UTP RJ45 male (8P8C), RJ45 male (8P8C), 3 m, Grey
2.36 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6A,SFTP, LSZH, 5m, gray
3.76 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EB281R CABLE UTP CAT 6 PATCHCORD 0,5M - RED
1.45 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 15m red
3.25 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
LOGILINK - CAT 5e Patchcable U/UTP 100 Meter, CCA
15.54 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Maclean MCTV-300G Patchcord UTP cat6 Cable plug-plug 0,5m green
1.79 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 F/UTP EconLine 2m yellow
2.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
PREMIUM Line Patch Cord CAT6 UTP 0.5m
1.96 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 2m yellow
1.39 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 5m green
2.34 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
PREMIUM Line Cable CAT5e UTP box 305m
81.50 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e FTP, 2m grey
2.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e FTP, 0.5m red
1.59 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 10m red
6.31 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Linkbasic solid cable UTP cat.6A 305m 100% copper
118.10 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP grey 5,00m
2.23 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 0,25m red
1.29 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 2m 9/125 OS2 singlemode
9.17 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
4World Patchcord RJ45, snagless, Cat. 5e UTP, 5m, Red
1.68 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet cable patch RJ45, kat. 5e UTP, 2m blue - 100% copper
2.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird UTP Cat6 Patch cord, 3 m, yellow
1.83 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM 9/125 SC / SC 1m
5.39 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 5,00m red
2.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
4World Patchcord RJ45, snagless, Cat. 5e UTP, 3m, gray
1.54 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 0,25m black
1.69 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 7,5m black
2.21 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 3,00m green
2.21 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 1m, red
1.34 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6,FTP, 0.5m, white
1.42 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable black 5,0m
1.83 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 1,00m blue
1.68 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Patch cord CAT6, molded strain relief, 50u" plugs, 1m, purple
5.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Patch cord UTP 5e 5m MCTV-653
1.87 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 0,5m white
1.79 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK -Patch Cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine orange 10m
8.22 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 1m
4.81 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6A,SFTP, LSZH, 15m, gray
8.35 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird telephone cord 6P4C 5 meters
1.03 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
START.LAN Patchcord UTP cat.5e 5m blue
1.73 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Maclean MCTV-301Y Patchcord UTP cat6 Cable plug-plug 1m yellow
1.92 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine white 5,00m
2.74 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6, FTP, 2m, green
1.95 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay 93650 CAT 6 patch cable S/FTP (PiMF), grey, 7.5 m
3.68 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 6 UTP, 0.5m grey
1.73 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet UTP, Cat5e, CU 100%, Bulk cable, Solid, 24 AWG, 305m/Box, Blue
109.40 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 15m red
4.27 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay 95561 CAT 5e patch cable, U/UTP, red, 1.5 m
1.98 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Cablexpert PP12-5M RJ-45, RJ-45, 5 m, Beige
2.78 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
UTP 4PR cat. 5e, external. dry, 305m
83.30 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
DIGITUS Premium CAT 6 UTP patch cable, Length 0,5m, Color grey LSOH
1.65 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
4World Optics Patchcord |FC/UPC-FC/UPC|SX MM|G652D|1m
1.75 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / SC 3m OM3
5.95 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
CABLE CAT5E UTP 305M GRAY/UTP CAT 6E CU GENWAY
194.80 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
ESPERANZA EB274B CABLE UTP CAT 5E PATCHCORD 2M - BLUE
1.47 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ESPERANZA EB282K CABLE FTP CAT 6 PATCHCORD 0,25M - BLACK
1.49 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
ESPERANZA EB284G CABLE FTP CAT 6 PATCHCORD 1M- GREEN
1.74 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 1m black
1.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 10m white
3.73 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 3m, gray
1.35 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 1m grey
1.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 2m green
1.72 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 0,50m black
1.34 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 6 UTP, 3m red
2.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 20m grey
3.72 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK -Patch Cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine orange 2m
3.05 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 30m grey
20.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 7,5m red
3.06 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 1,5m green
1.52 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Fiber optic patch cable LC-ST duplex 2m 50/125 OM2 multimode
8.82 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 15m blue
4.27 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet cable patch RJ45, kat. 5e UTP, 1m green - 100% copper
1.97 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
START.LAN Patchcord UTP cat.5e 2m yellow
1.47 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / LC OM3 5m
8.77 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 3m 50/125 OM3 multimode
8.82 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
4World patchcord RJ45, snagless, kat. 6, FTP, 3m, gray
2.28 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 3m grey
1.63 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 15m grey
3.25 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
HAMA PATCHCA.CAT5E UTP30M IP10
8.83 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird FTP Cat6 Patch, gray, 20 m
6.13 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Maclean MCTV-657 Patchcord UTP cat6 Cable plug-plug 1m
1.57 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable, Length 2m, Color grey
1.43 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 5m
10.55 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Kabelis patch 50m. 5.kategorija Gembird
11.36 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine red 3m
3.72 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine red 7,5m
6.56 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 3,00m orange
2.99 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Digitus Cable patch UTP, CAT.5E, blue, 0.25m
1.27 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Maclean MCTV-743 Patchcord UTP cat6 Cable plug-plug 5m black
2.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird UTP Cat6 Patch cord, 10 m, black
3.12 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
START.LAN Patchcord UTP cat.5e 1.5m red
1.37 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable black
1.29 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Network Cable RJ45, Cat6 UTP 1.5m Grey 100% copper
2.71 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 6 UTP 15m green
4.57 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay 50146 CAT 5e patchcable, SF/UTP, grey, 3 m
2.47 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Gembird FTP solid cable, cat. 6, 305m, gray
96.80 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Kabelis Hama Patch UTP 3.0m CAT 5e
1.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet cable patch RJ45, kat. 5e UTP, 7,5m blue - 100% copper
4.33 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro Network patch cord RJ45 Cat6 U/UTP 10m white 100% copper
8.28 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP 0,5m black
1.53 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
UTP Wire kat.6 305m PVC
93.50 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / SC 1m
5.26 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Fiber optic cable LC-SC duplex 3m 50/125 OM3 multimode 3mm Jacket
9.66 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ART PATCHCORD UTP 5e 3m red oem
1.77 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
TechlyPro U/UTP Cat6 network bulk cable 4x2 stranded CCA 100m gray
24.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine white 1,50m
2.69 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ESPERANZA EB285G CABLE FTP CAT 6 PATCHCORD 2M- GREEN
1.97 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ART PATCHCORD UTP 5e 5m green oem
2.09 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Kabelis patch 10m. 5E melns Esperanza
2.17 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 2,00m green
1.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Kabelis UTP 4x2x0.5 CAT6 305m
1.86 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 0.5m blue
1.27 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 5m
6.66 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 6 UTP 5m yellow
2.13 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e UTP, 1.5m yellow
1.62 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Unitek Cable Patchcord UTP CAT.6 BLUE 2M; Y-C810ABL
2.36 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 6 FTP, 0,5m grey
1.98 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 10m red
3.73 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ART PATCHCORD UTP 5e 5m blue oem
2.09 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 5m yellow
1.92 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
LOGILINK - Patch Cable Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine grey 0,50m
1.65 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet cable patch RJ45, kat. 5e UTP, 10m grey - 100% copper
5.87 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Network Cable RJ45, Snagless, Cat5e, UTP 0.5m, Grey
1.77 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6, FTP, 1m, black
1.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Gembird UTP Cat6 Patch cord, 0.5 m, green
1.37 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.6A SFTP 3m blue
3.12 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 2,00m blue
2.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP 3,00m black
1.93 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 U/UTP EconLine 5,00m yellow
2.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
4World Patchcord RJ45, snagless, Cat. 5e UTP, 15m, blue
3.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
U/UTP Cat6 network bulk cable 4x2 standed 100m
28.10 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Gembird FTP foil shielded solid cable, cat. 6, CCA, 100m, gray
18.67 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord CAT 5e UTP 3m black
1.63 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6A,SFTP, LSZH, 1m, gray
1.89 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5,00m green
4.03 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LogiLink 50.0m biały
24.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5,00m red
4.03 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
DIGITUS Premium CAT 6 UTP patch cable, Length 7m, Color grey LSZH
4.13 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 10m pink
6.31 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Gembird Patch cord UTP Cat6, 0.25 m, black
1.34 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay CAT 5e patchcable, F/UTP 50858 15 m, Red, Cat 5E F/UTP
3.94 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 2m, red
1.43 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
UTP 4PR cat. 5e, external, gelled
96.50 €