PATCH CORD CAT 5E UTP 5PCS SET 3M
9.28 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 3m 50/125 OM3 multimode
9.78 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 0.5m, copper, gray
2.15 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 1.5m, copper, yellow
2.95 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 1m, Cat7 raw cable, gray
3.91 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 0.5m, copper, yellow
2.15 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6A RJ45, LSZH, 5m, made on Cat.7 raw cable, gray
7.92 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 0.5m, copper, black
2.15 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 15cm, Cat7 raw cable, gray
2.67 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Fiber patch cable LC-SC 50/125 OM4 LSZH Duplex Multimode 2m, 2mm diameter
10.24 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 3m, copper, white
4.01 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 1m, copper, red
2.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Fiber patch cable LC-LC 50/125 OM3 LSZH Duplex Multimode 5m, 2mm diameter
12.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 0.5m, copper, white
2.15 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 1m, copper, blue
2.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 5m, Cat7 raw cable, gray
9.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 1m, copper, gray
2.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 3m, copper, yellow
4.01 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 1.5m, Cat7 raw cable, gray
4.63 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 1m, copper, yellow
2.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 25cm, Cat7 raw cable, gray
3.01 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 1m, copper, black
2.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6A RJ45, LSZH, 2m, made on Cat.7 raw cable, gray
4.58 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Fiber optic patch cable SC/APC-SC/APC 9/125 OS2 LSZH duplex singlemode 10m
15.58 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 5m, copper, white
5.54 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Infralan® Cat.7 Installation cable 100% CU, S/FTP, 1000 MHz, 100m, orange
95.80 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
EFB Fiber patch cable LC-LC 50/125 OM4 LSZH Duplex Multimode 2m, 2mm diameter
10.02 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 1m, copper, white
2.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 2m, copper, blue
3.33 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 15cm, Cat7 raw cable, red
2.88 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 2m, copper, gray
3.33 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 5m, copper, yellow
5.54 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 2m, Cat7 raw cable, gray
5.27 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 2m, copper, yellow
3.33 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 0.5m, Cat7 raw cable, gray
3.35 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 5m, copper, black
5.54 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6A RJ45, LSZH, 3m, made on Cat.7 raw cable, gray
5.71 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 5m, copper, gray
5.54 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6A RJ45, LSZH, 1m, made on Cat.7 raw cable, gray
3.48 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Fiber patch cable LC-LC 50/125 OM4 LSZH Duplex Multimode 0.5m, 2mm diameter
8.09 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 2m, copper, white
3.33 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 1m, copper, green
2.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Fiber patch cable LC-LC 50/125 OM3 LSZH Duplex Multimode 3m, 2mm diameter
10.24 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 3m, copper, gray
4.01 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 1.5m, copper, gray
2.95 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EFB Patch cable S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 3m, Cat7 raw cable, gray
6.62 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat.6 FTP 0.25m Grey
1.48 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 6 UTP 20m red
5.78 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e FTP 5m green
2.16 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 15m yellow
2.82 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat.6 FTP 1.5m Grey
1.72 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6,FTP, 1m, red
1.82 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e FTP 5m yellow
2.16 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 20m red
3.72 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat.6 FTP 1m Grey
1.62 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6,FTP, 0.25m, red
1.38 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 6 UTP 15m red
4.59 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e FTP 1m green
1.49 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 6 UTP patch cable, Length 25m, Color grey LSZH
9.94 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro Network patch cord RJ45 Cat5e UTP CCA 2m black
1.53 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro Network patch cord RJ45 Cat5e UTP CCA 0,5m black
1.34 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro Network patch cord RJ45 Cat5e UTP CCA 2m gray
1.53 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro Network patch cord RJ45 Cat5e UTP CCA 0,5m gray
1.34 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro Network patch cord RJ45 Cat5e UTP CCA 3m black
1.73 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro Network patch cord RJ45 Cat5e UTP CCA 1m black
1.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro Network patch cord RJ45 Cat5e UTP CCA 3m gray
1.73 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro Network patch cord RJ45 Cat5e UTP CCA 1m gray
1.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 6 UTP 20m green
5.78 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro Network patch cord RJ45 Cat5e UTP CCA 5m black
1.97 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro Network patch cord RJ45 Cat5e UTP CCA 1,5m black
1.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro Network patch cord RJ45 Cat5e UTP CCA 5m gray
1.97 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TechlyPro Network patch cord RJ45 Cat5e UTP CCA 1,5m gray
1.44 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e FTP, 0.25m green
1.55 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 6 UTP 15m grey
4.59 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e FTP 20m green
4.18 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6,FTP, 0.5m, purple
1.43 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
EHS Adapter PRO94xx for Avaya
49.70 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Smart Cord QD to RJ9 Coiled (Avaya)
36.80 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Smart Cord QD to RJ9 (Avaya)
32.30 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
*Kabelis SCSI 1/3 68
0.98 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Kabelis bitronik 5m CC-114-15 Gembird
3.04 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Kabelis patch 1, 5m 6.kategorija Gembird
1.26 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
*Kabelis PS2 pagarin.1.8m Ednet
1.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Kabelis patch 0, 25m 6.kategorija Gembird
0.77 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 5m, pink
1.95 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LAN Patchcord CAT.6A S/FTP 3m 10G Shielded Foiled Twisted Pair Bare Copper
6.81 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Goobay 50197 CAT 5e patchcable, F/UTP, grey, 15 m
3.62 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Cable CAT5E RJ45 M/M 1m UTP blue A3L791b01M-BLUS
5.83 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Cable CAT5E RJ45 M/M UTP 3m gray A3L791R03M-S
6.38 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Cable CAT5E RJ45 M/M 2m UTP blue A3L791b02M-BLUS
6.21 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Kabel Cat5e RJ45 szary 5m RT A3L791R05M-S
6.94 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Cable CAT5E RJ45 M/M UTP 1m gray A3L791R01M-S
5.68 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Kab Bulk RJ45 5e 3m SANGL.A3L791b03M-BLUS
6.45 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Cable CAT5E RJ45 M/M UTP 15m gray A3L791R15M-S
9.45 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Cable CAT5E RJ45 M/M UTP 2m gray A3L791R02M-S
6.24 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable 0,25m black
1.28 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Maclean MCTV-524 ether Cable HDMI-HDMI v1.4 1,8m
4.25 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 10m green
2.45 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 1,5m blue
1.54 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Optic patchcord SC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 10m
7.56 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Goobay 96140 Optical fibre cable, Multimode (OM2) Orange, 0.5 m Optical fiber
4.43 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 5m, purple
1.95 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird patchcord RJ45, cat. 6A,SFTP, LSZH, 1.5m, purple
2.16 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netrack patch cable RJ45, snagless boot, Cat 5e FTP, 0.25m blue
1.55 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Logilink Modular RJ45 Plug Cable Boot 8mm grey, 50pcs
6.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Goobay 58627 RJ45 modular plug for round cable, 8 pol.
1.69 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC / SC 2m OM3
6.31 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC / SC 5m OM3
7.14 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DJI Stabilized handheld camera Osmo Pocket
318.50 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Goobay 93815 CAT 6A patch cable, S/FTP (PiMF), grey, 5 m
5.82 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Goobay 51358 ATX12 P4 PC power cable/adapter; 4-pin to 8-pin, 0.2m
1.65 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Goobay CAT 5e Crossover-patch cable, U/UTP 68864 2 m, Grey, green
1.53 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Installation cable U/UTP cat. 5e, PE wire, external gelled, black, 305m (reel)
101.30 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Intellinet Fiber optic cable LC-SC duplex 5m 50/125 OM3 multimode 3mm Jacket
11.19 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS CAT 5e twisted pair patch cable 100m
39.60 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
DIGITUS Premium CAT 6A UTP patch cable, Length 7m, Color grey
5.77 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
4World Patchcord RJ45, snagless, Cat. 5e UTP, 15m, Red
3.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Patchcord cat.6 1.5M UTP green
5.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 3m red
1.73 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
START.LAN Patchcord UTP cat.5e 20m yellow
3.88 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 2m grey
1.57 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 cat.5e FTP 20m blue
4.42 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 15m 50/125 OM3 multimode
20.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Ubiquiti TOUGHCable Pro Cat 5e, 24 AWG, Outdoor Shielded, Gray, 305m
146.30 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Goobay 93265 CAT 5e network cable, F/UTP, 100 m, blue
17.87 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
TechlyPro UTP Cat6 network bulk cable 4x2 solid 100% copper 100m gray
56.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
TechlyPro U/UTP Cat6 network bulk cable 4x2 stranded 100% copper 100m gray
53.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Kabelis CAT 5e UTP 305m solid Copper Frontline cena 1m=0.166
49.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Visas preces