UBIQUITI NET CONTROLLER CLOUD KEY/UNIFI UC-CK UBIQUITI

Ražotājs:UBIQUITI Kods:UC-CK Kataloga numurs:420776
Nav datu
UBIQUITI NET CONTROLLER CLOUD KEY/UNIFI UC-CK UBIQUITI
74.50 €
daudzums:

Preču cena ir norādīta ar iekļautu PVN 21%. Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 11.12.2019

Atlikums noliktavā: 5+

Pērkot līzingā
ikmēneša maksājums:
Pirmā iemaksa:
Termiņš mēnešos:

Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlēetā līdzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Piegādes laiks no / līdz darbadienām: 1-3

Piegādes laiks norādīts no noliktavas uz emoda.lv Rīgas noliktavu vai Rīgas filiālēm.

Pasūtot preces ar piegādi uz mājām vai pakomātiem Latvijā jāpieskaita 1 darba dienu.

Pasūtot preces uz mūsu filiālēm ārpus Rīgas piegādes laiks palielināsies no 2 līdz 5 darba dienām, bet tur jūs varat maksāt skaidrā naudā.

Preces apraksts
Hybrid Cloud Device Management
Featuring Hybrid Cloud technology, the UniFi® Cloud Key securely runs a local instance of the UniFi Controller software and features cloud Single Sign-On for remote access.
Quad-Core SoC
1 GB DDR
48V 802.3af or Passive PoE (Pairs 4, 5+; 7, 8 Return)
Specification
Input/Output connectors
SD Card Slot 1
RJ45 1
Colour White
Dimensions 21.7 x 43.4 x 121.9 mm
Shipping box quantity 1
Unit Brutto Volume 0.00068 cubm
Unit Net Weight 0.11 kg
Unit Gross Weight 0.5 kg
Preces no saistītas ar šo preci grupas Citi tīkla produkti
D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseSX Transceiver
48.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module
149.40 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet ADSL modem splitter adapter
3.07 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m
27.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), Single-Mode, 1310nm, 10km
25.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
20.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver
207.40 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Edimax APC 500 Wireless Acess Point Pro series Controller
330.10 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Preces parametri
Nav datu
Uzdot jautājumu
*Jūsu vārds:
*Jūsu e-pasts:
Jūsu telefons:
*Jūsu jautājums:
Jūsu skatītās preces
UBIQUITI NET CONTROLLER CLOUD KEY/UNIFI UC-CK UBIQUITI
74.50 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Visas preces