Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45)

Ražotājs:UBIQUITI Kods:UF-Nano Kataloga numurs:1142474
3G-
4G-
USB 2.0-
USB 3.0-
Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45)
Produkts vairs nav pieejāms
Preces apraksts
Original part numberUF-Nano
Product nameUbiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45)
ProducerUbiquiti Networks
Class of productRouter/Internet gateway
Preces no saistītas ar šo preci grupas Citi tīkla produkti
D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseSX Transceiver
48.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module
149.40 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet ADSL modem splitter adapter
3.07 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m
27.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), Single-Mode, 1310nm, 10km
25.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
20.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
UBIQUITI NET CONTROLLER CLOUD KEY/UNIFI UC-CK UBIQUITI
74.50 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver
207.40 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Edimax APC 500 Wireless Acess Point Pro series Controller
330.10 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Preces parametri
3G-
4G-
USB 2.0-
USB 3.0-
Uzdot jautājumu
*Jūsu vārds:
*Jūsu e-pasts:
Jūsu telefons:
*Jūsu jautājums:
Visas preces