Video signāla dalītāji (Splitter, switch),mediju pārveidotāji

Edimax 2 Port USB Audio KVM Switch with building cable
26.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Logilink HDMI Switcher with Amplifier
12.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
MANHATTAN HDMI to VGA Converter
16.51 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Manhattan Audio-Video Grabber Hi-Speed USB 2.0, NTSC / PAL / SECAM
37.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Splitter-splitter AV HDMI 2.0 1/8 Ultra HD 4Kx2K 3D
121.80 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
MANHATTAN 4-Port Compact KVM Switch
85.30 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
KENSINGTON VU4000 4K USB 3.0 to HDMI
113.30 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter, single-mode, 20km
24.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
5xHDMI SWITCH 4K MT5207
10.49 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
DIGITUS 4K HDMI 2.0 Switch 3x1 UHD
40.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik S-RJ01 SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +85C
24.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Adapteris Gembird Digital - Analog audio
14.52 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS HDMI splitter 8-Port
70.40 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Splitter HDMI 4-port, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP1.3
49.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Repeater HDMI up to 30m, 4K 30Hz UHD 3D, HDCP
17.85 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS HDMI switch 2-Port 1080p
11.05 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
72.60 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Splitter HDMI 8-port, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP1.4
95.50 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
DIGITUS HDMI Splitter 2-Port
38.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Active splitter HDMI Splitter 1x2 v.1.3b
17.98 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS HDMI Matrix Switch 4x2-Port
74.50 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
DIGITUS USB 2.0 sharing switch
18.07 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
NET POE INJECTOR GBE/POE-48-24W-G UBIQUITI
15.11 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Lanberg adapter HDMI-AM->HDMI-AF x2 splitter 20cm
6.09 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MANHATTAN DisplayPort to 2-Port DP
52.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird VGA multiplier
18.29 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Splitter AV HDMI, 4K 60Hz UHD 3D HDR, HDCP 2.2, audio
53.50 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
DIGITUS VGA splitter 8-Port 350MHz
42.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
MikroTik 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D 550 m
15.57 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Media Converter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX MM
82.50 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
DIGITUS 4K HDMI Splitter 1x2 supports
35.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Video Extender HDMI over CAT5 up to 30m
38.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Visas preces