Video signāla dalītāji (Splitter, switch),mediju pārveidotāji

Matrix HDMI 4/2-port, 1920x1080p FHD 3D, HDCP1.1, with remote control
71.50 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Repeater HDMI up to 30m, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP
15.71 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Delock Splitter DisplayPort 1.2 - 2x HDMI 4K black 25cm
46.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Extender HDMI up to 100m over Cat.5e/6 UTP lub IP, 1080p 60Hz FHD, audio (SET)
239.60 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
ATEN VS0801HB 8-Port True 4K HDMI Switch
376.80 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Manhattan video splitter VGA 1/2 350 MHz Pro black
31.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
ATEN 2-Port 4K HDMI Video Splitter
62.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
I/O VIDEO SPLITTER HDMI 1X2 4K/PFM701-4K DAHUA
65.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Techly Audio/Video splitter HDMI 1.4 1/2 4K*2K 3D power from USB
28.30 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Unitek Extender HDMI Over Ethernet 120m, V101A
87.90 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN VS182B 2-Port True 4K HDMI Splitter
94.70 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter
22.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
BrightSign HD223 Mainstream HTML5 player with standard I/O package
557.00 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Splitter HDMI 8-port, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP1.4
90.40 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Manhattan AV HDMI 1.4 splitter 1x4 4K@30Hz UHD AC power
30.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Manhattan 3-port AV HDMI switch 3x1 4K@60Hz USB powered
25.90 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Mini Splitter VGA 2-port, 350MHz 1920x1080p FHD
16.24 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Repeater VGA up to 65m, 1920x1044p
29.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ZYXEL GS-105SV2 5-Port Desktop Media Sw
16.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN Video Spliter DVI + Audio 4 port
166.20 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
4K HDMI Switch 3-port
39.70 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Extender VGA 4-port up to 300m over Cat.5e UTP, 1920x1080p FHD, with audio
109.90 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Komutators Gembird HDMI interface switch DSW-HDMI-34
7.24 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
CLUB 3D HDMI 2.0 UHD SwitchBox 4 Ports
34.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Extender HDMI up to 120m over Cat.5e UTP/IP, FHD, Receiver Unit for DS-55120
57.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
ATEN VE809 HDMI Wireless Extender with IR control (30m) HDTV, 3D support
287.30 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Media converter WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
73.70 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Splitter VGA 2-port, 350MHz 2048x1536p QXGA
26.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Delock Splitter USB-C - HDMI 4K black
46.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Mini Extender HDMI up to 50m Cat.6/7, 1080p 60Hz FHD, HDCP 1.2, audio (SET)
35.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Splitter AV HDMI, 4K 60Hz UHD 3D HDR, HDCP 2.2, audio
52.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
ATEN CE250A Console Extender
151.60 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Gembird Gembird HDMI interface switch, 3 ports, built-in cable
7.48 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN Video Matrix 2/2 port
74.30 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Logilink HDMI Switcher with Amplifier
14.19 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
4-Port HDMI Splitter Dark Grey
61.10 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Intellinet Gigabit PoE+ Media Converter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SC) SM 20km
79.20 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Signal Splitter 3 WAYS Power Pass LB0038 LIBOX
2.15 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird VGA multiplier
16.57 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Techly Audio/Video splitter HDMI 1/2 4K*2K 3D
29.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Techly Digital Toslink SPDIF, Coaxial audio to analog L/R RCA converter adapter
24.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
ATEN Video Splitter 4 port 450MHz
93.90 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
ATEN VS381 3-Port HDMI Switch, 1x IR Remote Control
36.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Splitter HDMI 2-port, 1920x1080p FHD 3D, HDCP1.1
39.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Gigabit Ethernet Media Converter MC210CS
29.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN VM0404 4 x 4 VGA Video Matrix Switch with Audio
343.70 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Goobay Toslink audio splitter, 1 In / 2 Out
21.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Splitter DVI 2-port, 1920x1200p WUXGA, with audio (MiniJack)
61.70 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Extender HDMI HDBaseT up to 70m Cat.5e, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP2.2, IR (SET)
138.90 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
IcyBox HDMI signal amplifier (repeater) up to 25m 2160p@60 Hz / 50m 1080p60 Hz
22.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Extender HDMI up to 120m over Cat.5e UTP or IP, 1920x1080p FHD 3D, with IR (SET)
116.80 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Aten 4-Port True 4K HDMI Switch
93.00 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Manhattan video splitter VGA 1/2
21.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Gembird HDMI interface splitter, 4 ports
27.20 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Gembird HDMI to VGA and audio adapter, single port, black, blister
7.01 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS Switch HDMI 3-port 4K 60Hz UHD 3D HDR HDCP 2.2 audio
30.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
ATEN Video Extender DVI + audio 60m ATEN
149.30 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
ATEN Video Splitter HDMI 4 port
89.70 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)
45.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Gembird HDMI interface switch, 5 ports
10.55 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
HDMI 4K audio extractor SPDIF Toslink, 4x Jack 3.5mm, LPCM 5.1CH / 7.1CH
58.60 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Manhattan Matrix HDMI AV switch splitter 4x4 1080p 3D IR remote control
181.80 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Manhattan Bidirectional 2-port AV HDMI switch/splitter 2x1 4K@30Hz
16.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Splitter VGA 4-port, 350MHz 2048x1536p QXGA
29.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Mini Splitter VGA 4-port, 350MHz 1920x1080p FHD
22.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Active splitter HDMI Splitter 1x2 v.1.3b
21.80 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
ATEN VS94A 4-Port Video Splitter Video-In 1x HDB-15 Male, Out 4x HDB-15 Female
43.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/at PoE supp
37.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Extender VGA up to 300m over Cat.5e UTP, FHD, remote unit for DS-53420, DS-53440
51.10 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
ATEN Video Splitter 2 port
27.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TP-Link MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m
33.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN HDMI Switch 4 port, supports Ultra HD 4Kx2K
72.90 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
5-Port HDMI Switch Dark Grey
97.10 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Extender DVI up to 50m over Cat.5e UTP, 1920x1200 WUXGA
70.10 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
MikroTik 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D 550 m
15.54 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Delock Splitter USB-C - HDMI + DisplayPort silver
31.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Repeater HDMI up to 30m, 4K 30Hz UHD 3D, HDCP
16.76 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Manhattan Hi-Speed USB 2.0 Automatic Sharing Switch 2 PC - 1 USB
17.73 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Delock HDMI 3 - 1 Switch bidirectional
24.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Media converter WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
78.10 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
ATEN VS84 4-Port Video Splitter Video-In 1x HDB-15 Male, Out 4x HDB-15 Female
31.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
41.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
ATEN 4-Port 4K HDMI Video Splitter
96.40 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Signal Splitter 2 WAYS Power Pass LB0037 LIBOX
1.87 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Gembird HDMI Splitter, 2 PORTS, DSP-2PH4-03
10.31 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Splitter-splitter HDMI 1/4 Ultra HD, 3D
54.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Splitter AV HDMI, 4K 60Hz UHD 3D HDR, HDCP 2.2, audio
61.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Multicast HDMI Wireless Receiver (1080p@30m)
424.60 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
4World Converter VGA + R/L Audio to HDMI
27.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Repeater HDMI up to 35m, 1920x1080p FHD 3D, HDCP
25.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TP-Link MC220L mediaconverter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)
16.42 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN VS0401 4-Port VGA Switch with Audio
104.20 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Receiver of HDMI extend er over IP with video w
324.80 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Splitter VGA 8-port, 350MHz 1920x1080p FHD
51.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Mini Switch HDMI 2-port, 1920x1080p FHD 3D, HDCP1.3
8.87 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Delock USB Type-C Splitter (DP Alt Mode) > 2 x Displayport out 4K 30 Hz
65.70 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot
48.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 550m
85.50 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Manhattan Audio-Video Grabber Hi-Speed USB 2.0, NTSC / PAL / SECAM
33.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Splitter HDMI 8-port, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP 2.2
113.00 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
NET MEDIA CONVERTER 20KM/FX-TX MC111CS TP-LINK
24.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Extender HDMI up to 130m Cat.5e/6 UTP, 1080p 60Hz FHD HDCP 1.4, IR, audio (SET)
66.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN VS0201 2-Port VGA Switch with Audio
73.80 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN VS0201 2-Port VGA Switch with Audio
55.90 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Splitter VGA 4-port, 500MHz 2048x1536p QXGA
35.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
4World HDMI Splitter 1x4, HDMI 1.3b
20.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - 4K HDMI Splitter 1x2-Port
48.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Manhattan Matrix HDMI AV switch splitter 4x2 1080p 3D IR remote control
52.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
ATEN 10-Port 4K HDMI Splitter
299.00 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Splitter VGA 2-port, 500MHz 2048x1536p QXGA
30.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Splitter HDMI 2-port, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP1.3
30.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Techly AV HDMI 2.0 splitter 1x2 UHD 4Kx2K 3D AC power
41.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
WDM Fast Ethernet Media Converter MC112CS
24.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Extender Splitter AV HDMI over Cat.6/7, 1080p 60Hz FHD, HDCP 1.4, IR, audio (set)
104.50 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Extender VGA 2-port up to 300m over Cat.5e UTP, 1920x1080p FHD, with audio
59.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Splitter HDMI 4-port, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP1.3
49.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Fast Ethernet Media Converter MC100CM
24.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN SVGA Switch 2/1
28.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN VE801 HDMI HDBaseT-Lite Extender (4K@40m)
303.40 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Switch VGA 4-port, 250MHz 1280x1024p SXGA
31.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
AverMedia Video Converter ET110, VGA to HDMI adapter
31.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Delock Splitter USB-C - 2x HDMI 4K black
48.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Gembird HDMI interface splitter, 8 ports
41.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Manhattan 2-port AV DisplayPort splitter 1x2 with MST hub 4K@30Hz
50.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Splitter HDMI 8-port, 1920x1080p FHD 3D, HDCP1.2
60.90 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
LOGILINK - 4K x 2K HDMI Audio Extractor Converter
29.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
HDMI Converter 3x RCA Female - HDMI Output
59.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Gembird conwerter HDMI -> VGA + AUDIO 3.5MM JACK
12.16 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link DMC-810SC Media Converters Media
118.30 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Splitter HDMI to HDMI/MiniJack 3.5mm/Toslink, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP 1.3
33.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
32.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Techly HDMI extender / splitter over IP, up to 120m
118.20 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Manhattan AV HDMI 2.0 splitter 1x4 4K*2K UHD 60Hz HRD AC power
64.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
I-BOX IHH51 HDMI SPLITTER 5-TO-1
8.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
ATEN HDMI Switch 4 port 1.3
53.30 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Matrix HDMI 4/2-port, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP1.3, with remote control
79.20 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
LogiStar audio splitter
9.15 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
ATEN SVGA Switch 4/1
47.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Akasa DisplayPort to VGA Converter, 20cm
9.92 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Switch HDMI 5-port, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP1.3, with remote control
36.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Switch VGA 2-port, 250MHz 1280x1024p SXGA
22.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Delock USB Type-C Splitter (DP Alt Mode) > 2 x HDMI 4K 30 Hz
67.80 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Intellinet Media converter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
76.60 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
ATEN VE-022 Mini Cat 5 A/V Extender
108.40 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
LOGILINK - Video Extender HDMI over CAT5 up to 30m
43.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Splitter HDMI 4-port, 1920x1080p FHD 3D, HDCP1.1
64.90 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
ATEN VE819 HDMI Dongle Wireless Extender
331.90 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Extender RS232 up to 2000m over Cat.5 UTP, Full-Duplex (SET)
94.70 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
TP-Link TL-MC1400 case rack for the converters, 14 slots
178.20 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
ATEN Mini CE 100 USB Console Extender
53.10 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
72.10 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
ATEN HDMI Switch 8 port
139.10 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Goobay 58979 HDMI™ Splitter Ultra HD 4K/2K, 1 In / 8 Out
74.40 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
LOGILINK - HDMI Switch with amplifier and remote control 3-Port
21.30 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Transmiter of HDMI exte nder over IP with video
303.50 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Signal Splitter 4 WAYS Power Pass LB0047 LIBOX
2.45 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird VGA multiplier
15.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Splitter-splitter AV HDMI 2.0 1/8 Ultra HD 4Kx2K 3D
126.80 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Switch HDMI 3/1 HD 3D
26.50 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Extender HDMI 4-port up to 40m Cat.6/7,1080p 60Hz FHD HDCP1.4 IR, audio (SET)
171.20 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
ATEN VS82 2-Port Video Splitter
21.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Switch HDMI 3-port, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP1.3, with remote control
25.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter, single-mode, 20km
24.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
79.60 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Lanberg adapter HDMI-AM->HDMI-AF x2 splitter 20cm
4.62 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Visas preces