Video signāla dalītāji (Splitter, switch),mediju pārveidotāji

TP-Link MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m
32.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ZYXEL GS-105SV2 5-Port Desktop Media Sw
19.13 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN VS182A-A7-G ATEN 2-Port 4K HDMI Vid
61.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN VS201-AT-G Video Switch 2 port
59.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
TP-Link MC220L mediaconverter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)
18.02 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN VS82 2-Port Video Splitter
22.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Mini Splitter VGA 2-port, 350MHz 1920x1080p FHD
18.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN VS84 4-Port Video Splitter Video-In 1x HDB-15 Male, Out 4x HDB-15 Female
32.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gigabit Ethernet Media Converter MC210CS
31.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Repeater HDMI up to 30m, 4K 30Hz UHD 3D, HDCP
20.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN VS-482 4-Port Dual View HDMI Switch
213.30 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN VS0201 2-Port VGA Switch with Audio
77.80 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Adapter USB Typ-C to DVI (F) black
14.14 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
KENSINGTON VU4000D 4K USB 3.0 to DP
93.70 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Manhattan Hi-Speed USB 2.0 Automatic Sharing Switch 2 PC - 1 USB
20.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
NET MEDIA CONVERTER 20KM/FX-TX MC111CS TP-LINK
26.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Gembird HDMI interface splitter, 8 ports
51.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Techly VGA to HDMI converter M/F with USB audio
24.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
LOGILINK - Video Extender HDMI over CAT5 up to 30m
43.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
NET POE INJECTOR GBE/POE-48-24W-G UBIQUITI
16.08 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN VE801-AT-G ATEN VE801 HDMI HDBaseT-
279.90 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Techly HDMI extender by Cat.5e/6/6a.7 cable, up to 60m with IR receiver
53.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN Video Spliter DVI + Audio 2 port
125.10 €
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Delock RJ45 Port Doubler 1 x RJ45 plug > 2 x RJ45 jacks (2 x Ethernet)
9.23 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
33.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Ubiquiti PoE POE-48-24W, 48VDC @ 0.5A, Fast Ethernet
13.59 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Logilink HDMI Switcher with Amplifier
14.23 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Techly Audio/Video splitter HDMI 1/2 4K*2K 3D
32.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MikroTik S-RJ01 SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +85C
26.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module
31.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Active splitter HDMI Splitter 1x2 v.1.3b
19.52 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
ATEN VS92A-A7-G ATEN Video Splitter 2 po
25.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
MikroTik 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D 550 m
16.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
ATEN VE-066 Mini Cat 5 DVI Extender
24.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MANHATTAN Professional Video Splitter
33.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
ATEN VS164-AT-G ATEN Video Spliter DVI +
166.90 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
DIGITUS 4K HDMI Splitter 1x2 supports
61.50 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Mini Switch HDMI 2-port, 1920x1080p FHD 3D, HDCP1.3
11.91 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Splitter HDMI 8-port, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP1.4
96.50 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Visas preces