Video signāla dalītāji (Splitter, switch),mediju pārveidotāji

Splitter VGA 4-port, 350MHz 2048x1536p QXGA
62.30 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Splitter-splitter HDMI 1/4 Ultra HD, 3D
56.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Manhattan Hi-Speed USB 2.0 Automatic Sharing Switch 2 PC - 1 USB
20.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS UHD HDMI Splitter 1x8
195.70 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module
159.20 €
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Fast Ethernet Media Converter MC100CM
26.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Techly Digital Toslink SPDIF, Coaxial audio to analog L/R RCA converter adapter
26.10 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
DIGITUS 4K HDMI switch 3x1
29.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
2x4 USB 3.1 Gen1 Sharing Switch US3324-A
77.90 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
MikroTik S-RJ01 SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +85C
25.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS HDMI to VGA converter, incl. Audio 1xmini JACK
65.30 €
Cena
Atlikums noliktavā: 3 gab.
DIGITUS VGA Splitter 2-Port
34.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Logilink CV0045 Mini DisplayPort, DVI/DisplayPort/HDMI
15.79 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Mini Switch HDMI 2-port, 1920x1080p FHD 3D, HDCP1.3
12.16 €
Cena
Atlikums noliktavā: 4 gab.
Logilink HDMI Switcher with Amplifier
14.27 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
MANHATTAN Professional Video Splitter
32.30 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
MANHATTAN HDMI to VGA Converter
15.74 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module
31.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
Techly Bidirectional HDMI switch 3/1 or 1/3, 4K2K 3D
28.10 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Extender HDMI HDBaseT up to 100m Cat.5e, 4K 30Hz UHD, HDCP 1.4, IR, audio (SET)
225.10 €
Atlikums noliktavā: 2 gab.
ATEN VS182A-A7-G ATEN 2-Port 4K HDMI Vid
60.90 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
ATEN VS82 2-Port Video Splitter
21.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
Media Converter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GB
50.70 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
LOGILINK - VGA with Audio to HDMI Converter
23.00 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS VGA switch 4-Port 250MHz
34.50 €
Cena
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Delock Splitter DisplayPort 1.2 - 2x HDMI 4K black 25cm
45.60 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Techly HDMI extender by Cat.6/6a/7 cable, up to 60m, FullHD, with IR
62.40 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5+ gab.
DIGITUS 4K HDMI Matrix Switch 4x2
78.70 €
Atlikums noliktavā: 3 gab.
Splitter HDMI 2-port, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP1.3
33.80 €
Cena
Atlikums noliktavā: 2 gab.
Extender HDMI up to 130m Cat.5e/6 UTP, 1080p 60Hz FHD HDCP 1.4, IR, audio (SET)
74.50 €
Atlikums noliktavā: 4 gab.
DIGITUS VGA Splitter 2-Port
21.20 €
Cena
Atlikums noliktavā: 5 gab.
MH 1080p 4x4 HDMI Matrix Switch
181.50 €
Noliktavā pēdējie: 1 gab.
Visas preces